منو سایت

کوری بارلوگ در مورد نشت God of War Ragnarok صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کوری بارلوگ در مورد نشت God of War Ragnarok صحبت می کند

طبق جدیدترین اخبار بازی، کوری بارلوگ، سازنده بازی God of War Ragnarok و مدیر نوآوری استودیو سانتا مونیکا، ضمن عذرخواهی از طرفداران سری God of War، افشای بازی God of War Ragnarok را ناامیدکننده خواند.

God of War Ragnarok بدون شک یکی از موردانتظارترین آثار صنعت بازی های ویدیویی در سال های اخیر است. اما به نظر می رسد روند انتشار این بازی دقیقاً مطابق برنامه ریزی استودیو سانتا مونیکا پیش نرفت. حدود یک هفته قبل از عرضه God of War Ragnarok در بازارهای جهانی، برخی از خرده فروشان نسخه های فیزیکی آن را برای خریداران ارسال کرده اند. این اقدام آنها منجر به افشای حجم زیادی از اطلاعات در اینترنت شد.

همانطور که انتظار می رفت، سازندگان God of War Ragnarok از این وضعیت بسیار ناراضی هستند. کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War و مدیر نوآوری استودیو در سانتا مونیکا، اخیرا در پستی در شبکه اجتماعی توییتر به افشای اطلاعات بازی God of War Ragnarok واکنش نشان داده و رویداد “بسیار ناامید کننده”. تهیه کننده God of War Ragnarok پس از عذرخواهی از طرفدارانی که مجبور بودند از فاش شدن این خبر دوری کنند، گفت: “اینطور نیست که ما در استودیو سانتا مونیکا می خواستیم این اتفاق بیفتد.”

اطلاعاتی در مورد بازی God of War Ragnarok

خدای جنگ راگناروک با مرگ بسیاری از خدایان نورس مرتبط است

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. در قالب این اثر وقایع راگناروک به تصویر کشیده شده است که در آن خدایان زیادی کشته شده اند و 9 دنیای اساطیر نورس نابود خواهد شد ساعت ها زمان می برد.

آیا با نظرات کوری بارلوگ در رابطه با لو رفتن بازی God of War Ragnarok موافقید؟ به نظر شما این موضوع چه تاثیری بر عملکرد آخرین بازی God of War خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt