منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کورگی ها به سرزمین میانه می آیند تا پانزدهمین سالگرد LOTRO را جشن بگیرند

کورگی ها به سرزمین میانه می آیند تا پانزدهمین سالگرد LOTRO را جشن بگیرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کورگی ها به سرزمین میانه می آیند تا پانزدهمین سالگرد LOTRO را جشن بگیرند

Lord of the Rings Online یکی از طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی در تمام دوران‌ها است و به مناسبت پانزدهمین سالگرد آن در این هفته، استندینگ استون گیمز توسعه‌دهنده یک مهمانی بزرگ برگزار می‌کند. این شامل اضافه کردن یک حیوان خانگی جدید، Corgi، به دلایلی است.

مراسم سالگرد از امروز 20 آوریل آغاز می شود و تا 11 می ادامه دارد. شاید قابل توجه ترین مورد اضافه شده به این رویداد، منطقه جدید Yondershire است که در شمال واقع شده است.

زمان مهمانی
زمان مهمانی

استون استون در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «منطقه شمالی، معروف به جوندرشایر، محل زندگی انواع هابیت‌ها است، منطقه‌ای کم‌جمعیت از باتلاق‌ها، بیشه‌ها و تپه‌ها که مدت‌ها پناهگاه زاهدان و شورش‌ها بوده است. از زمان Bullroarer Took، او بر سر بخش‌های راحت‌تر شایر می‌جنگد. با این حال، اکنون که لوتو ساکویل-بگینز در حال ظهور است، کنترل را به دست گرفته است، اما او به کانون مقاومت در برابر باند راهزنان خود تبدیل شده است.

Standing Stone گفت که این اولین به‌روزرسانی Shire در سال‌های اخیر است و محتوایی برای بازیکنان در محدوده 20 تا 23 دارد. این محتوا به صورت رایگان برای اعضای VIP در دسترس است یا می توان آن را به طور مستقل از فروشگاه درون بازی خریداری کرد.

بازیکنان LOTRO می توانند جشن های سالگرد را با بازدید از درخت پارتی در تپه شایر آغاز کنند. از آنجا، بازیکنان می‌توانند ماموریت‌ها را جمع‌آوری کنند و توکن‌های سالگرد را برای جوایز ویژه تعطیلات بازخرید کنند.

در راستای روحیه سرگرمی، رویداد سالگرد LOTRO همچنین شامل یک رویداد جشن می شود که در آن بازیکنان می توانند به “ایجاد بزرگترین آتش بازی که Bree-land تا به حال دیده است” کمک کنند.

علاوه بر این، و شاید مهم‌تر از همه، یک حیوان خانگی جدید در پانزدهمین سالگرد خود در این به‌روزرسانی برای اولین بار ظاهر می‌شود: Corgi. آیا این بدان معناست که کورگی ها اکنون یک قانون هستند؟ چه کسی می داند. و راستش، چه کسی اهمیت می دهد؟ علاوه بر این، بازیکنان می توانند جوایز لوازم آرایشی جدیدی را در این رویداد برنده شوند، از جمله اسب، حیوان خانگی با سوسک کریستال طلا، مواد مصرفی جدید برای آتش بازی و شومینه و شومینه برای خانه خود.

به خصوص برای Corgis، هر فردی که در طول رویداد وارد شود، یک توله سگ رایگان دریافت خواهد کرد. بازیکنان می توانند کورگی خود را با موارد دیگری مانند توکن های تعطیلات، ژتون های یادبود و سکه های میتریک مبادله کنند.

فراتر از همه این‌ها، همه بازیکنان LOTRO اکنون می‌توانند جعبه هدیه ۱۵ ساله را به سادگی با ورود تا ۱ آوریل ۲۰۲۳ دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای رسمی سالگرد LOTRO را ببینید.

LOTRO در ابتدا توسط Turbine توسعه داده شد و در سال 2007 تحت یک مدل مبتنی بر اشتراک راه اندازی شد، اما در سال 2010 به یک بازی رایگان منتقل شد. توسعه به Standing Stone Games (متشکل از بسیاری از توسعه دهندگان سابق Turbine) در سال 2016 منتقل شد، زمانی که استودیو نیز در آن فعالیت می کند. همکاری با Daybreak Games (سونی آنلاین سرگرمی سابق) به عنوان شریک انتشاراتی. در سال 2020، EG7 Lord of the Rings Online و Daybreak را به مبلغ 300 میلیون دلار خریداری کرد (و همچنین MMO های دیگری مانند Dungeons & Dragons Online و EverQuest).

از آن زمان، این بازی همچنان به دریافت محتوای جدید ادامه داده است، با آخرین افزونه آن Fate of Gundabad و همچنین کلاس Brawler جدید آن که اواخر سال گذشته منتشر شد. در حال حاضر برنامه‌هایی برای دریافت به‌روزرسانی‌های بصری و فنی و همچنین نسخه کنسول نسل فعلی برای استفاده از نمایش آینده آمازون Lord of the Rings: The Rings of Power وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.