منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کهنه سرباز ایکس باکس که به ایجاد دستاوردها کمک کرد، مایکروسافت را ترک کرد

کهنه سرباز ایکس باکس که به ایجاد دستاوردها کمک کرد، مایکروسافت را ترک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کهنه سرباز ایکس باکس که به ایجاد دستاوردها کمک کرد، مایکروسافت را ترک کرد

کهنه سرباز ایکس باکس که به ایجاد دستاوردها کمک کرد، مایکروسافت را ترک کرد

کریس نواک از ایکس‌باکس، کهنه‌کار مایکروسافت که به ایجاد، طراحی و استقرار تجربه کاربری برای ویژگی‌ها و برنامه‌های کاربردی نمادین Xbox مانند Achievements، Game Pass و Xbox Live کمک کرد، پس از نزدیک به 20 سال شرکت را ترک کرد.

نواک اخیراً رئیس تحقیقات و طراحی Xbox بود. در طول سال‌ها، او به طراحی و پیاده‌سازی سیستم دستاورد Xbox و حالت‌های عکس کمک کرده است که اکنون در ایکس‌باکس و دیگر کنسول‌ها و شرکت‌های بازی محبوب هستند. نواک به Polygon گفت که یکی از بزرگترین چالش های او طراحی چیزهایی است که در عین حال جدید هستند و بهتر.

“بیشتر مردم دوست دارند تجربه بازی آنها راحت، آشنا و سریع باشد. باید در اسرع وقت آنها را به چیزی که می خواهند متصل کند، و هر بار که کاری جدید انجام می دهید، می توانید از آنها بخواهید که از دکمه دیگری استفاده کنند یا به جریان متفاوتی فکر کنند. و آنها ممکن است از این موضوع ناامید شوند، “نواک گفت.

به گزارش Polygon، نواک پس از از دست دادن یکی از عزیزان خود در سه سال پیش، استراحت می کند و گزینه های خود را در نظر می گیرد. او بلافاصله به یک شرکت جدید ملحق نخواهد شد.

او در سایت گفت که چیزهای “بسیار هیجان انگیز” برای ایکس باکس در راه است. با این حال، ماندن در اطراف به معنای متعهد شدن به “سالها کار” است و در عوض او می خواست زندگی خود را تغییر دهد.

“این شگفت انگیز خواهد بود. اما آیا من می خواهم به آن متعهد باشم؟ یا می خواهم اعتراف کنم که از چیزی که تحویل داده ایم راضی هستم؟ در واقع، اگر مجبور شوم به تنهایی بیرون بروم و به مسیر تحصیلی خود ادامه دهم، چیزهای دیگری را امتحان می کنم. اگر الان این کار را نکنم، چه زمانی این کار را انجام خواهم داد؟» او گفت.

قبل از اینکه در سال 2016 مدیر تحقیقات و طراحی ایکس باکس شود، نواک از سال 2009 یک معمار طراحی ایکس باکس بوده است. طبق صفحه خود در لینکدین، در این نقش، به طراحی هولولنز و بازی هایی مانند Ryse: Son of Rome و Sunset Overdrive کمک کرده است.

او در سال 2002، زمانی که مدیر طراحی بود، کار خود را در ایکس باکس آغاز کرد. او در این نقش روی بازی هایی مانند Project Gotham Racing 2-4، Crackdown و Forza Motorsport اصلی کار کرده است.

قبل از پیوستن به ایکس باکس، نواک به مدت پنج سال، از 1995 تا 2000، طراح و تولیدکننده خط در EA بود. در EA Novak روی PGA Tour 96، Andretti Racing، NASCAR 98-2000 و Knockout Kings 2000 کار می کند.