منو سایت

کنسول سگا مگا درایو مینی 2 با 50 بازی ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کنسول سگا مگا درایو مینی 2 با 50 بازی ارائه شد

سگا، پس از گزارش هایی مبنی بر احتمال معرفی یک مینی کنسول جدید؛ به طور رسمی از کنسول بازی Sega Mega Drive Mini 2 آشکار شد. این کنسول با یک مینی سی دی پر از بازی های مختلف عرضه می شود. پخش زنده به زبان ژاپنی معرفی شد. این کنسول یک نسخه مینی از Mega Drive 2 است که امکان اجرای بازی های قدیمی ۱۶ بیتی را به شما می دهد.

به گزارش پارسی گیم، رویداد زنده سگا با معرفی کنسول بازی Mega Drive Mini 2 همراه بود، این کنسول با 50 بازی مختلف ارائه شد که برخی از آنها عناوین قدیمی و برخی از آنها بازی های جدیدی هستند که سگا آن را ” مرموز”. . لیست بازی های تایید شده برای این کنسول به شرح زیر است:

 1. Silpheed (مگا سی دی)
 2. سی دی Shining Force (مگا سی دی)
 3. سی دی صوتی (مگا سی دی)
 4. Hidden Souls Mansion (مگا سی دی)
 5. نامه پرطرفدار (مگا سی دی)
 6. مسابقه مجازی (مگا درایو)
 7. Bonanza Bros (Mega Drive)
 8. درخشش در تاریکی (مگا درایو)
 9. Thunder Force IV (Mega Drive)
 10. مجیک تاروروتو (مگا درایو)
 11. Fantasy Zone (درگاه جدید Mega Drive)

کنسول Sega Mega Drive Mini 2

مشخصات کنسول Sega Mega Drive Mini 2

کنسول Sega MegaDrive Mini 2 بر اساس کنسول MegaDrive 2. اما امکان اجرای بازی روی تمامی کنسول های سگا از جمله مگا سی دی وجود دارد. بازی های این کنسول در سال های اخیر کمتر از سایر عناوین بازنشر شده اند تا طرفداران سگا از بازی های خاطره انگیز لذت ببرند. Sega Mega Drive Mini 2 در حال حاضر فقط در ژاپن موجود است. اما از آنجایی که تمامی بازی های معرفی شده دارای نسخه انگلیسی هستند; در غرب نیز قابل ارائه است.

Mega Drive Mini 2 در تاریخ 27 اکتبر (5 نوامبر) با قیمت 75 دلار عرضه خواهد شد. اولین کنسول مینی سگا در سال 2019 عرضه شد و شامل 42 بازی مختلف بود. پورت های جدید داریوش و تتریس از آن دسته عناوینی بودند که پیش از این هرگز عرضه نشده بودند. از جمله بازی های محبوبی که برای کنسول جدید سگا منتشر می شود; سونیک یک سی دی است. بازی که برای کنسول مگا سی دی منتشر شد; او هرگز با عناوین قبلی موفقیت نداشته است.

یکی دیگر از بازی های اعتیادآور Virtua Racing است که نه تنها بازی های مسابقه ای را متحول کرده است. او همچنین فاش کرد که استودیوی Polyphony در تاریخ بازی های ویدیویی ثبت خواهد شد. جالب است بدانید که قیمت این بازی مسابقه ای حدود 100 دلار است و به خودی خود گران ترین بازی این کنسول است. تمامی این بازی ها بر روی دیسک کنسول قرار دارند و با خرید دستگاه می توانید از همه آنها لذت ببرید.

Sega Mega Mini Drive 2

احتمال ارائه کنسول مینی سگا در سال 2020 افزایش یافته است.یوسوکه آکناری، مدیر عامل ارشد سگا در مصاحبه با مجله فامیتسو رسما عرضه این مدل جدید را تایید کرد و گفت که طراحی آن به کنسول Mega Drive Mini نزدیک است. . در حال حاضر امکان خرید کنسول Sega Mega Drive Mini 2 در سراسر جهان وجود ندارد.

منبع: VGC