کنترل لیدی دیمیتریسک در بسته الحاقی Resident Evil Village

کنترل لیدی دیمیتریسک در بسته الحاقی Resident Evil Village

تهیه کننده دهکده مقیم شیطان او در مقاله‌ای که اخیراً منتشر کرده، جزئیات حالت جدید Mercenaries را که بخشی از بسته الحاقی زمستانی بازی خواهد بود، ارائه کرد. در کنار این، تریلر جدیدی نیز منتشر شد و متوجه شدیم که می توان سه شخصیت اصلی بازی را در این حالت محبوب کنترل کرد. لیدی دیمیتریسک، کریس ردفیلد و کارل هایزنبرگ از جمله شخصیت های قابل کنترل هستند.

Tsuyoshi Kanda، سازنده بازی Resident Evil 8، مطلب جدیدی در وبلاگ رسمی پلی استیشن نوشته است. او نوشت که پیش فروش بسته الحاقی زمستانی و نسخه طلایی بازی آغاز شده است و در ادامه به تشریح شخصیت های قابل کنترل در حالت Mercenaries پرداخت. کریس ردفیلد اولین شخصیتی است که همه می شناسند. اگر از کریس استفاده کنید و دشمنان را بکشید، سطح قدرت ویژه او افزایش می یابد و می توانید با یک حرکت خاص حریف را بکشید.

کارل هایزنبرگ دومین شخصیت قابل بازی است. او یکی از چهار استادی است که به مادر میراندا خدمت می کند. سلاح مخصوص او یک چکش است و همچنین به او توانایی کنترل نیروهای مغناطیسی داده شده است. چکش مخصوص او را می توان برق انداخت و به داخل زمین راند. در این صورت خواهید دید که آسیب زیادی به دشمن وارد شده است. او می تواند از موجودات ترسناک تحت کنترل خود استفاده کند و آنها را وارد زندگی دیگران کند.

حالت محبوب به Resident Evil Village باز می گردد

سومین و شاید محبوب ترین شخصیت در بسته الحاقی Resident Evil Village لیدی دیمیتریسک است. او همچنین یکی از چهار استادی است که در خدمت مادر میراندا هستند و هر یک با قد و قامت او آشنا هستند. او با چنگال های بلند خود به دشمنان آسیب می رساند و همچنین وسایلی برای او طراحی شده است که می تواند دشمن را مانند نقره بسوزاند. اگر بازیکن بتواند شوت های متوالی بزند. آنها قدرت و سرعت حرکت لیدی دیمیتریسک را افزایش می دهند و حملات جدیدی را فعال می کنند. چیز دیگر این است که به دخترانش زنگ بزند که می توانند گروهی از دشمنان را یکباره از بین ببرند.

این حالت نه تنها شخصیت های جدید بلکه چندین مکان جدید را نیز ارائه می دهد. Capcom چند اسکرین شات از مراحل Bloody Village و Bloody River منتشر خواهد کرد. اگر با حالت Mercenaries آشنایی ندارید باید بگوییم که امواج متوالی دشمنان در این حالت به بازیکن حمله می کنند و هدف این است که بیشترین تعداد زامبی ها را بکشید و رکورد جدیدی را ثبت کنید. اگر بازیکن امتیاز بالایی را ثبت کند، می تواند جوایز مختلفی دریافت کند. این حالت در شماره هفتم این مجموعه وجود نداشت و به زودی در Resident Evil Village ظاهر می شود.

افرادی که نسخه طلایی بازی را پیش خرید کنند، چند لباس و پوسته خاص نیز دریافت خواهند کرد. حالت Mercenaries تنها بخشی از بسته الحاقی Resident Evil Village است که قرار است در 28 اکتبر امسال عرضه شود. این DLC شامل اولین محتوای داستانی جدید به نام Shadows of Rose و همچنین حالت سوم شخص است که گیم پلی را متفاوت می کند. بسته الحاقی داستان بازی وقایع شانزده سال پس از پایان داستان را دنبال می کند.

منبع: IGN