منو سایت

کنترلر جدید پلی استیشن 5 با نام DualSense Edge رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کنترلر جدید پلی استیشن 5 با نام DualSense Edge رونمایی شد

مانند یک رویداد غافلگیرکننده Gamescom کنترلر DualSense Edge پلی استیشن معرفی شد. در مراسم افتتاحیه Gamescom 2022، در یک رویداد غافلگیرکننده، کنترلر جدید پلی استیشن 5 به نام DualSense Edge در یک رویداد غافلگیرکننده رونمایی شد، اما اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات بیشتر در دسترس نبود. بر اساس اطلاعات دریافتی با امکانات بیشتری در این دسته مواجه خواهید شد و به شخصی سازی آن دسترسی خواهید داشت. با توجه به شایعات مربوط به یک رویداد پلی استیشن در ماه آینده، انتظار نمی رفت که این بازی در Gamescom دیده شود، که به نوبه خود طرفداران را شگفت زده کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کنترلر پلی استیشن 5 با ظاهری قابل قبول و ویژگی های جدید و منحصر به فرد، رقیب قدرتمندی برای رده الیت کنسول ایکس باکس محسوب می شود. تاکنون اطلاعات زیادی از تاریخ عرضه و قیمت آن در اختیار مصرف کنندگان قرار نگرفته است و باید منتظر رونمایی سونی از کنترلر جدید خود باشیم.

بر اساس رندر منتشر شده از این کنترلر، می توان گفت که سونی مانورهای زیادی برای معرفی ویژگی های جدید DualSense Edge انجام داده است و کاربران می توانند به راحتی با دکمه های مختلف روی دسته، از تنظیم حساسیت گرفته تا دسته، آن را سفارشی کنند. به چیزهای دیگر علاوه بر این، بازیکنان به راحتی می توانند تنظیمات خود را با پروفایل های مختلف ایجاد کنند تا در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشند. برای جابجایی بین پروفایل ها می توانید از دکمه Fn روی کنترلر استفاده کنید.

کنترلر جدید پلی استیشن 5

کنترلر جدید پلی استیشن 5

با رنگ بندی متفاوت و ویژگی های نور، کنترلر DualSense Edge بسیار شبیه به DualSense است، اما کمی بزرگتر به نظر می رسد و دکمه های بیشتری دارد. ظاهر این کنترلر فوق العاده زیبا بوده و وجود دکمه های مختلف برای انجام عملیات سفارشی سازی آن را منحصر به فرد کرده است. عملکرد و کارایی این کنترلر جدید می تواند نظر سازندگان PlayStation VR 2 را جلب کند و از این دسته برای ارائه امکانات بیشتر استفاده می کنند.

با این حال، فقط باید منتظر توضیح کامل سونی در مورد کنترلر جدید پلی استیشن 5 باشیم، نظر شما در مورد آن چیست؟ آیا ظاهر و عملکرد Dual Sense Edge را دوست دارید؟

منبع: چند ضلعی