منو سایت

کمپین داستانی Overwatch 2 داستانی خطی خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کمپین داستانی Overwatch 2 داستانی خطی خواهد داشت

بلیزارد قصد دارد نسخه بتای محدود Overwatch 2 را اواخر این ماه منتشر کند. دسترسی زودهنگام به این اثر در ماه اکتبر رایگان خواهد بود. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، طی برنامه ریزی های این شرکت مشخص شد که بخش PvE در سال آینده ارائه خواهد شد و کمپین داستانی بازی Overwatch 2 از یک داستان خطی در حجم آثار AAA به همراه موارد تکراری استفاده خواهد کرد. حالت های ارتقاء کاراکترها

بلیزارد قصد دارد به جای اجرای یکباره بخش PvE، محتوای آن را به صورت فصلی در اختیار بازیکنان قرار دهد. آرون کلر، کارگردان Overwatch 2 به GameSpot گفت: “بخش PvE همان چیزی است که ما همیشه برای Overwatch 2 تصور می کردیم.” این بازی دارای یک کمپین داستانی خطی AAA است که قصد داریم از طریق آن داستان را ارائه کنیم. همچنین یک حالت تکراری وجود دارد که با آن می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید. اما به جای تکمیل آنها و سپس انتشار یکباره، قصد داریم این محتوا را در قالب فصل در اختیار بازیکنان Overwatch 2 قرار دهیم.

چندین استعداد مختلف در بخش PvE Overwatch 2 وجود دارد که می توانید آنها را به شخصیت خود اضافه کنید. به عنوان مثال، قهرمان سرباز 76 Biotic Field با او حرکت می کند تا دشمنان نزدیک را دفع کند. این ویژگی به دلیل مشکلات مختلف تعادل بازی در قسمت PvP موجود نیست. کارگردان Overwatch 2 گفت: برخی از استعدادهایی که در بخش PvE ارائه می کنیم بسیار جالب و سرگرم کننده هستند. به عنوان مثال، قهرمان Tracer می تواند زمان را با یکی از استعدادهای خود متوقف کند. این بسیار شگفت انگیز است. چنین مواردی در مسابقات PvP جایی ندارد».

آرون کلر می‌گوید: «نمی‌دانم زیاد درباره آن صحبت کرده‌ایم یا نه، اما در طول فرآیند توسعه بازی Overwatch روی یک سیستم استعداد کار کردیم. یکی از مشکلات این ویژگی این بود که بازیکنان همیشه نمی دانستند با کدام شخصیت روبرو خواهند شد. آیا این ریپر که من با او روبرو هستم می تواند سلامتی خود را بازگرداند؟ در بازی ما به دلیل اینکه سرعت آن بسیار بالاست باید دقیقا بدانید با چه شخصیتی روبرو هستید. به همین دلیل به نظر من اضافه کردن استعدادها در قسمت PvE به قسمت PvP اشتباه است، مخصوصا در حالت مسابقه ای آن. ما قصد داریم این بخش را تا حد امکان منصفانه و متعادل ارائه کنیم.”

Overwatch 2 Overwatch 2 یک کمپین داستانی است

Junker Queen جدیدترین شخصیت بازی Overwatch 2 است

بیانیه آرون کلر به این معنی نیست که هیچ یک از حالت های PvP از استعداد استفاده نمی کند. او گفت: “منظورم این نیست که شما نمی توانید انواع دیگری از حالت های PvP را با Talent ارائه دهید.” فکر می کنم ایده های جالبی برای پیاده سازی وجود دارد. زمانی که Overwatch 2 در ماه اکتبر عرضه می شود، هیچ کدام از این موارد در دسترس نیست، اما این چیزی است که ما در تیم درباره آن صحبت کرده ایم و فکر می کنم پتانسیل های زیادی وجود دارد.

همراه با استعدادهایی که با انتخاب شخصیت در دسترس قرار می گیرند، آرون کلر خاطرنشان می کند که “تجهیزات مختلفی با استفاده از تقویت شخصیت راه اندازی می شوند.” از صحبت های کارگردان Overwatch 2 می توان نتیجه گرفت که این اثر دارای سیستمی برای شخصی سازی تجهیزات خواهد بود. وی انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد آینده را به تعویق انداخت. دسترسی زودهنگام به Overwatch 2 در تاریخ 4 اکتبر (12 اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس و نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. این بازی از ویژگی های Cross-Progression و Crossplay در تمامی پلتفرم ها و Crossplay (تجربه بازی با کاربران در سایر پلتفرم ها) پشتیبانی می کند.

نظر شما در مورد نوع روایت کمپین داستانی Overwatch 2 چیست؟ آیا سیستم استعدادهای درخشان توانست توجه شما را به خود جلب کند؟ به نظر شما بازی Overwatch 2 می تواند بهتر از بازی قبلی عمل کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt