منو سایت

کل بازی God of War Ragnarok ساخته سانتا مونیکا نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کل بازی God of War Ragnarok ساخته سانتا مونیکا نیست

استودیو سرگرمی والکری، به عنوان شریک استودیو سانتا مونیکا، بخش مهمی از آن را تولید کرد بازی God of War Ragnarok پاسخگو بود و سهم بیشتری نسبت به بازی قبلی دارد. چیزی تا انتشار بازی باقی نمانده و بخش مهمی از محتوا و اطلاعات بازی در سکوت باقی مانده است. طراح بازی های سه بعدی از استودیوی سرگرمی Valkyrie جزئیات جدیدی از God of War Ragnarok منتشر کرده است.

استودیو Valkyrie به تازگی وارد لیست استودیوهای پلی استیشن شده است. آنها گروهی از توسعه دهندگان هستند که در شهر سیاتل آمریکا کار می کنند و از بازی های محبوبی مانند League of Legends و Halo پشتیبانی می کنند. بازی God of War نیز با کمک نسبی این گروه ساخته شد و حالا طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سهم آنها در ساخت بازی God of War Ragnarok بیشتر شده است. لازم به ذکر است که این استودیو وظیفه ساخت پایان God of War را بر عهده دارد و Fibemol Winter را به 9 سرزمین بازی آورده است. به این استودیو سهم بیشتری در بازی جدید داده شده است و سانتا مونیکا تنها گروهی نیست که روی این بازی کار می کند.

به گفته طراح سه بعدی بازی، استودیو Valkyrie مسئولیت توسعه Fimbulwinter یا زمستان قبل از Ragnarog را بر عهده دارد. زمستان امسال که سه سال طول می کشد؛ این یک هشدار مهم درباره آخرالزمان و آغاز Ragnarog است. این واقعه بزرگ به معنای رستاخیز خدایان و نابودی جهان است. اگر اتفاقات پایان God of War را به خاطر دارید. می دانید که زمستان شروع سختی دارد و راگناروک قطعی است. رویدادی که بدون شک به معنای جنگ کریتوس با هر خدای نورس و حتی اودین، پدر همه آنهاست.

استودیو God of War Ragnarok

سازندگان God of War Ragnarok

طبق صفحه لینکدین یکی از کارمندان استودیو Valkyrie Entertainment، ساخت بخش مهمی از بازی God of War Ragnarok به این افراد سپرده شده است. آنها مراحل مختلفی را برای بازی می سازند و سانتا مونیکا دیگر تنها استودیوی سازنده اصلی نیست. مشخص نیست که این استودیو چه مقدار از بازی را تولید می کند. اما سهم آنها بیشتر از بازی قبلی است. به نظر می رسد بخشی از دلیل تاخیر Godwar Ragnarok همکاری این دو استودیو است یا حتی پس از تاخیر، سهم استودیو در توسعه اولیه افزایش یافته است.

بازی God of War Ragnarok بی شک یکی از مهم ترین بازی های امسال است که حتی مدیر ایکس باکس نیز از انتشار این بازی ابراز هیجان کرده است. بسیاری از طرفداران منتظر تریلر گیم پلی بازی هستند و سونی در حال حاضر برنامه ای برای آن ندارد. هفته گذشته، سانتا مونیکا خلاصه داستان God of War را منتشر کرد و بازیکنان را برای ادامه داستان کریتوس و آترئوس هیجان زده کرد.

منبع: GameRant