منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کفش ورزشی Converse Pokemon عالی به نظر می رسد، اما زیاد نگران نباشید

کفش ورزشی Converse Pokemon عالی به نظر می رسد، اما زیاد نگران نباشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کفش ورزشی Converse Pokemon عالی به نظر می رسد، اما زیاد نگران نباشید

شرکت پوکمون و کانورس ژاپن دوباره با هم متحد شده‌اند تا مجموعه‌ای از کفش‌های ورزشی پوکمون را بر اساس برخی از نمادین‌ترین هیولاهای جیبی بازی‌های اصلی بسازند.

همانطور که توسط Kotaku اشاره شد، کفش های Converse در چهار جفت مختلف – Pikachu، Eevee، Charizard و Mewtwo – هر کدام با یک پالت رنگی الهام گرفته از هیولاهای جیبی مربوطه در دسترس خواهند بود. این طرح همچنین نمایش داده نمی شود، زیرا هر چاک با برخی از آمارهای Pokedex در کفش سمت راست و تصاویر پیکسل کوچک از Pokemon بر روی زبان، رنگ کلی بوم را بهبود می بخشد.

کفش های کتانی کانورس Eeveelution را پشت سر گذاشته اند.
کفش های کتانی کانورس Eeveelution را پشت سر گذاشته اند.

آلبوم عکس

هر کفش همچنین دارای برچسب های مختلف با بند کفش با Pokeball است. Pikachu یک Pokeball ساده دریافت می‌کند، کراوات‌های Eevee دارای رنگ‌های Great Ball هستند، Charizard دارای موتیف Ultra Ball، و Mewtwo دارای تم Master Ball است. جعبه کفش این زیبایی شناسی را ادامه می دهد، زیرا هر کدام از آنها رنگ های پوک بال را نیز می پوشند.

ترفند اینجاست که این کفش‌های کتانی در حال حاضر منحصر به فرد ژاپن هستند و با قیمتی در حدود 75 دلار در این بازار به فروش می‌رسند. پوکمون و کانورس قبلاً با هم کار کرده‌اند، زیرا این برند لباس سال گذشته از کفش‌ها، لباس‌ها و لوازم جانبی Pokemon برای بیست و پنجمین سالگرد سری Pocket Monster رونمایی کرد. که همه خیلی سریع فروخته شد.