منو سایت

کشته شدن ژنرال ایرانی در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 + فیلم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کشته شدن ژنرال ایرانی در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 + فیلم

کمپین داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند در دسترس است. سازندگان بازی در هنگام معرفی به فضای واقعی داستان اشاره کردند. درگیری داستانی Kalaf Duty Modern Warfare 2 بر سر موشک های ربوده شده از ایران ادامه دارد و در لحظات ابتدایی شاهد اتفاقی متفاوت هستیم که کمتر در این مجموعه به آن پرداخته شده است. یک ژنرال ایرانی با نام ساختگی «ژنرال قربانی» توسط نیروهای آمریکایی کشته شد. این موضوع با واکنش گیمرها مواجه شد.

داستان بازی Modern Warfare II به موضوعات مختلفی می پردازد و با وجود اینکه بخشی از بازی در خلیج مکزیک روایت می شود، علاوه بر روسیه که دشمن همیشگی این سری بازی ها به حساب می آید، ایران نیز پای خود را به روی آن باز کرده است. . در دقایق ابتدایی، شاهد انجام معامله تسلیحات و تجهیزات بین روسیه و ایران هستیم و Ghost که یکی از شخصیت های شناخته شده کلاف دیوتی است، دستور شلیک موشک و کشتن افراد در صحنه را می یابد.

ترور ژنرال خلف ایرانی Call of Duty Modern Warfare II

کشته شدن یک ژنرال ایرانی در حین انجام وظیفه

این بازیکن است که کنترل موشک را به دست می گیرد و آن را پرتاب می کند و بعداً متوجه می شویم که ایران موشک های بالستیک آمریکا را دزدیده است و فردی به نام «حسن» مسئول سرقت آن موشک ها است. بخشی از پیرنگ در مورد یافتن شخصیت حسن است که مدام تلاش می کند تا او را در مراحل مختلف پیدا کند. وجود یک ژنرال ایرانی در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تعجب همگان را برانگیخت و بسیاری آن را با صحنه ای مشابه مقایسه کردند. البته در زیر می بینیم که نام سپاه قدس نیز در بازی آمده است و داستان کاملاً تخیلی نیست. حسن زیانی که در بازی فرمانده سپاه قدس است می خواهد انتقام قتل را بگیرد.

سری بازی های Call of Duty و Battlefield در سال های اخیر مورد توجه ایران قرار گرفته اند و بارها شاهد حضور شخصیت های ایرانی بوده ایم. Battlefield 3 نیز همان روند Modern Warfare 2 را دنبال کرد و داستان آن تلاشی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای بود. ویدئوی کشته شدن یک ژنرال ایرانی در بازی Callaf Duty Modern Warafar 2 چندین بار در شبکه های اجتماعی پخش شد و افراد مختلفی درباره آن اظهار نظر کردند. برخی می گویند این صحنه تلاشی برای نمایش ترور سردار قاسم سلیمانی است. در ادامه می توانید دقایقی از این بازی را تماشا کنید.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به طور رسمی هفته آینده عرضه می شود و بازیکنان می توانند حالت های چند نفره را تجربه کنند. دموی بازی مورد استقبال میلیون ها نفر قرار گرفت و حالت های مختلف آن از جمله حالت سوم شخص مورد تحسین قرار گرفت. لازم به ذکر است که این سریال پس از سال ها به شبکه استیم بازگشته است. نظر شما درباره صحنه ترور عمومی ایرانیان در کلاف دیوتی چیست؟