منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کسب یک استودیوی مستقل پلی استیشن هاون که توسط جید ریموند اداره می شود

کسب یک استودیوی مستقل پلی استیشن هاون که توسط جید ریموند اداره می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کسب یک استودیوی مستقل پلی استیشن هاون که توسط جید ریموند اداره می شود

به طور رسمی توسط Sony Interactive Entertainment Company خریداری شده است استودیو هاون جید ریموند با رهبری کهنه کار صنعت بازی اعلام کرد. این استودیو تازه تاسیس سال گذشته اعلام کرد که در حال همکاری با پلی استیشن برای ساخت یک بازی جدید است. این اثر جدید در سطح اول خواهد بود و با توجه به اخبار موجود در مورد بازی، تجربه ای چند نفره را برای کاربران پلی استیشن 5 ایجاد خواهد کرد.

هرمان هولست، مدیر استودیو پلی استیشن، پیوستن استودیو هاون به استودیو سونی را با انتشار پستی جدید در وب سایت سونی تبریک گفت و جید ریموند را چنین توصیف کرد: برای ساختن بازی به مجموعه ما اضافه کنید. تیم مدیریت Haven متشکل از افراد باتجربه و کهنه‌کار از صنعت بازی‌سازی است که برای ساخت بازی‌های محبوب و فرنچایزهای بزرگی که امروزه از آن لذت می‌برند، متحد شده‌اند.

مدیر استودیو پلی استیشن به اولین بازی این استودیو اشاره ای نکرد و تنها گفت که سونی از ابتدا با ایده این بازی موافق بوده است. او این بازی را تجربه ای چند نفره نامید که بازیکنان را به شیوه ای مثبت و معنادار گرد هم می آورد. او اضافه کرد که مدیران پلی استیشن همیشه به تجربه کاری و خلاقیت این استودیو اعتقاد داشته اند و معتقدند که می توانند یک شغل کاملا جدید برای سونی ایجاد کنند.

پلی استیشن Haven Studios

Haven Studios عضو جدید پلی استیشن است

سونی اینتراکتیو اینترتینمنت با خرید استودیو بانجی سرمایه‌گذاری هنگفتی را در ساخت بازی‌های زنده انجام داده است و خرید استودیو Haven برای تبدیل پلتفرم پلی‌استیشن به مکانی امن برای بازی‌های آنلاین و چند نفره انجام شده است. اعضای استودیو آزادی کافی برای ساخت بازی های خود را خواهند داشت. جید ریموند، مدیر عامل سابق Assassin’s Creed و مدیرعامل سابق EA و گوگل، در واکنش به این خبر گفت که آنها در تولید بازی های جدید و تکمیل توسعه پیشرفت شگفت انگیزی داشته اند. وی در این خصوص گفت:

کسب یک استودیوی مستقل پلی استیشن هاون که توسط جید ریموند اداره می شوداولین بازی پلی استیشن ما با هدف ارائه یک تجربه چندنفره ممتاز به منظور ایجاد یک فضای سیستماتیک و در حال تکامل، با تمرکز بر ارائه یک فرآیند رایگان، خیره کننده و سرگرم کننده است که بازیکنان می توانند برای سال های آینده از آن لذت ببرند.

جید ریموند، پلی استیشن را حامی مالی می نامد که در روند ساخت بازی به خوبی آگاه است و می داند که چگونه یک بازی پرفروش و درجه یک بسازد. او گفت که استودیو Haven می‌خواهد با دیگر استودیوهای سونی از جمله گوریلا گیمز و ناتی داگ همکاری کند و می‌خواهد از این استودیوها بیشتر بیاموزد و از فناوری آنها برای ساخت بازی استفاده کند.

استودیو Haven در حال حاضر 60 نفر دارد و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است. این هجدهمین استودیوی داخلی سونی است که یک بازی انحصاری برای پلی استیشن 5 می سازد.

منبع: GameSpot