منو سایت

کربی و سرزمین فراموش شده چقدر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کربی و سرزمین فراموش شده چقدر است؟

کربی و سرزمین فراموش شده چقدر است؟

اگر قرار است کربی و سرزمین فراموش شده را در این آخر هفته انتخاب کنید، ممکن است تعجب کنید که چقدر طول می کشد تا این ماجراجویی جذاب را پشت سر بگذارید. با بیش از 30 مرحله اصلی و حتی بیشتر محتوای اختیاری، Kirby and the Forgotten Land طولانی ترین بازی پافبال تا به امروز است. در اولین پلتفرمر سه بعدی Kirby چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، بنابراین مطمئن باشید که احتمالاً نخواهید توانست از عهده آن برآیید.

تا کی باید کربی و سرزمین فراموش شده را شکست داد؟

داستان اصلی Kirby and the Forgotten Land، مراحل Treasure Road و محتوای بعد از بازی را حدودا به پایان رساندم. 15 ساعت. فایل ذخیره شده من در حال حاضر 80% با حدود 18 ساعت بازی است. در اینجا شایان ذکر است که من تصمیم گرفتم آزمایش های زمانی گنج را – که می تواند دشوار باشد – همراه با ماموریت های اساسی در هر جهان قبل از حرکت به دنیای بعدی تکمیل کنم.

بازیکنانی که فقط بر روی ماموریت های اصلی تمرکز می کنند می توانند کربی و سرزمین فراموش شده را تکمیل کنند 5-10 ساعت. گفته می شود، عجله در بازی به این روش تجربه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. شما باید مراحل Treasure Path را تکمیل کنید تا سنگ های کمیاب را به دست آورید که می توان از آنها برای افزایش توانایی های کپی کربی استفاده کرد. توسعه مهارت های کپی کردن بخش بزرگی از کربی و سرزمین فراموش شده است.

فارغ التحصیلانی که می خواهند فایل ضبط شده آنها به 100% برسد می توانند 25 ساعت یا بیشتر را صرف کنید داخل سرزمین فراموش شده هر سطح پایه دارای تعدادی هدف اختیاری برای ذخیره Waddle Dees اضافی است. اگرچه حدود 20 ساعت بازی کردم، اما هنوز باید 70 Waddle Dees پنهان را پیدا کنم.

بررسی Kirby and the Forgotten Land از GameSpot به نینتندو سوییچ انحصاری جدید 9/10 اعطا کرد. نوشتم: «کربی و سرزمین فراموش شده یکی از آن بازی‌هایی است که انجام دادن آن بدون داشتن لبخند احمقانه‌ای بر لبانتان سخت است. با این حال، این بسیار بیشتر از یک پلتفرمر زیبا و جذاب با تجسم رنگ است. این یکی از بهترین پلتفرم‌های نینتندو سوییچ است، به لطف مراحل طراحی درخشان و زرادخانه پویا از قابلیت‌هایش که دائماً لحظه به لحظه پلتفرم را تکان می‌دهند و عمل می‌کنند.»

کسانی که هنوز نسخه‌ای از Kirby and the Forgotten Land را نگرفته‌اند، می‌توانند همین الان 15 دلار در Steals روزانه با کد تبلیغاتی GSKIRBY پس انداز کنند. شایان ذکر است که این معامله برای نسخه بریتانیایی بازی اعمال می شود، اما سفارشات از ایالات متحده ارسال می شود و سوییچ بدون منطقه است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.