منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کراس پلی با استیم و نظرسنجی در آپدیت جدید فروشگاه اپیک گیمز

کراس پلی با استیم و نظرسنجی در آپدیت جدید فروشگاه اپیک گیمز

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کراس پلی با استیم و نظرسنجی در آپدیت جدید فروشگاه اپیک گیمز

اپیک گیمز از انتشار آپدیت بزرگی برای فروشگاه اپیک گیمز خبر داد. این به روز رسانی باید بخشی برای نظرات سفارشی اضافه کند و همچنین از قابلیت امتیاز در بازی های مختلف پشتیبانی کند. Epic همچنین آخرین تغییرات ابزارهای آنلاین خود را فاش کرده است که امکان بازی متقابل با استیم را فراهم می کند و کاربران فروشگاه Epic Games می توانند با دوستان خود در شبکه Steam بازی کنند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، بروزرسانی فروشگاه Epic Games طی یک بیانیه خبری اعلام شد. بزرگترین تغییرات در به روز رسانی اضافه شدن بخش نظرسنجی و ارزیابی است. به این ترتیب بازیکنان می توانند بازی را که تجربه کرده اند ارزیابی کنند و کیفیت آن را برای سایر کاربران تعیین کنند. این قابلیت تنها زمانی فعال می شود که کاربر دو ساعت بازی را تجربه کرده باشد و طبق پیشنهاد سازنده می توان این رقم را تا پنج ساعت افزایش داد.

به روز رسانی فروشگاه Epic Games

به روز رسانی فروشگاه Epic Games

نتایج بازیکنان در نهایت جمع آوری شده و مقدار میانگین آنها در صفحه دانلود نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که امکان امتیازدهی به بازی برای همه کاربران وجود ندارد و این قابلیت برای برخی افراد به صورت تصادفی و تصادفی فعال خواهد شد. دلیل چنین تصمیمی جلوگیری از ارائه نکات اشتباه یا عمدی است. این اتفاق هر روز در استیم می‌افتد و می‌توانید افزایش یا کاهش امتیازات منفی را از نمودار خاصی مشاهده کنید.

در نهایت، آپدیت فروشگاه اپیک گیمز امکان ثبت نظرات را فراهم می کند. بازیکنان می توانند به جنبه های مختلف یک بازی نگاه کنند و در نهایت نظر خود را ثبت کنند. در مورد سوالات نظرسنجی باید گفت که روند آنها این است که آیا بازی مورد نظر برای تجربه تیمی مناسب است یا چالش های بازی Fortnite برای بازیکنان حرفه ای. مناسب هستند یا خیر؟ یک بار سوال پرسیده شد؛ یک برچسب مخصوص برای آن در نظر گرفته شده است و به راحتی می توان آن را پیدا کرد.

ما اپیک گیمز هستیم

بازی حماسی Cross Store در Games with Steam

یکی دیگر از قابلیت هایی که به تازگی به کاربران فروشگاه اپیک گیمز معرفی شده است؛ Crossplay با Steam. ابزارهای آنلاین این شرکت این امکان را برای شما فراهم کرده است که بازی فال بین رایانه شخصی و پلی استیشن را تجربه کنید. Epic پا را فراتر گذاشت و یک متقاطع بین فروشگاه های کامپیوتر معرفی کرد. طبق گفته اپیک، کاربران استیم می توانند با نیم میلیون کاربر فروشگاه اپیک گیمز بازی کنند و این قابلیت برای سیستم عامل مک و لینوکس فعال خواهد شد.

برنامه ریزی برای ایجاد پل متقاطع بین دستگاه های تلفن همراه و رایانه انجام شده است و خواهیم دید که در اواخر سال فعال خواهد شد. این به توسعه دهندگان بستگی دارد که از ابزار جدید Epic Games برای اتصال به Steam استفاده کنند. فروشگاه اپیک گیمز از سال 2018 تاکنون دستخوش تغییرات زیادی شده و شکل و شمایل آن با هر آپدیت به انتظارات کاربران نزدیک شده است.

منبع: GamingBolt