منو سایت

کجا می توان NPC دکتر استرنج را در فورتنایت پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کجا می توان NPC دکتر استرنج را در فورتنایت پیدا کرد

یکی دیگر از آپدیت‌های Fortnite در فصل 3، فصل 2 آمده است و این بار یکی از مورد انتظارترین NPC‌های فصل را ارائه می‌کند. درست به موقع برای فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون، جادوگر عالی خودش وارد جزیره شد. طرفداران این انتظار را داشتند، به خصوص که دکتر استرنج بخشی از پاس رزمی این فصل است.

البته، برای ملاقات با او، بازیکنان ابتدا باید بدانند دکتر استرنج در کجای نقشه قرار دارد. NPC ها در فصل 2 با قدرت کامل بازگشته اند، زیرا در حال حاضر در مجموع 25 شخصیت غیرقابل بازی در جزیره پرسه می زنند. اکثر این NPC ها در یک مکان باقی می مانند، اما برخی از آنها هستند که هفته به هفته تغییر می کنند یا بسته به مسابقه در مکان های زیادی یافت می شوند. در حال حاضر، دکتر استرنج در یک نقطه در فصل 2 فورتنایت ثابت مانده است.

در حال پخش: Short Nite در Fortnite بازگشته است!

موقعیت NPC دکتر استرنج در فورتنایت

دکتر استرنج آخرین NPC در فصل دوم Fortnite است.
دکتر استرنج آخرین NPC در فصل دوم Fortnite است.

برای پیدا کردن دکتر استرنج به عنوان یک NPC، بازیکنان باید به آنجا سفر کنند دیلی بوگل POI در Fortnite. اگر بازیکنان تصمیم بگیرند در Daily Bugle فرود بیایند، یک Strange را خواهند دید که در سمت غربی POI دور ساختمان می چرخد. برای دقیق تر، دکتر استرنج را می توان در طبقه همکف این ساختمان در سمت چپ پیدا کرد.

اگر بازیکنان به اندازه کافی به ساختمان اصلی در Daily Bugle نزدیک شوند، نماد حباب متنی را روی صفحه نمایش خود خواهند دید. این نشانگر نزدیک بودن NPC است، اگر بازیکنان این نماد را دنبال کنند، در نهایت با NPC روبرو می شوند و سپس می توانند با آنها صحبت کنند.

هنگام صحبت با دکتر استرنج راه های زیادی برای گفتگو وجود ندارد. بازیکنان می توانند با صحبت کردن با او مقداری XP به دست آورند و همچنین معجون های سپر رایگان به دست آورند. NPC همچنین دارای سه آیتم مختلف است که بازیکنان می توانند خریداری کنند، یعنی:

  • Storm Scout Sniper – 500 شمش طلا
  • پورتال ریفت – 250 شمش طلا
  • نارنجک موج شوک – 36 شمش طلا

متأسفانه، وقتی بازیکنان با یک ابرقهرمان صحبت می کنند، Sorcerer Supreme وارد هیچ چیز مربوط به چند جهان یا دیالوگ های دیگر نمی شود. در عوض، این یک مکالمه ساده خواهد بود که بازیکنان اگر قبلاً با NPC های دیگر روی نقشه صحبت کرده باشند، با آن آشنا می شوند.

اگر مکان دکتر استرنج جابجا شود یا اگر شروع به ارائه اقلام اضافی برای فروش یا گفتگوهای بیشتر کند، مطمئناً این مقاله را به روز خواهیم کرد. در عین حال، می‌توانید سایر راهنماهای ما را در مورد سلاح‌های جدید، تغییرات نقشه و پاس نبرد در فصل 2 Fortnite بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.