منو سایت

کجا می توان جت پک ها را در فورتنایت پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کجا می توان جت پک ها را در فورتنایت پیدا کرد

جت پک ها به فورتنایت باز می گردند. Epic این کالای حمل و نقل منحصر به فرد را در پایان فصل 1 کاهش داد. از آن زمان، Jetrans در خزانه باقی مانده اند و منتظر فرصتی برای حذف هستند. این شانس در فصل 3 است و بازیکنان اکنون می توانند جت ها را در Fortnite پیدا کنند و از آن استفاده کنند. با این حال، مانند بسیاری از آیتم های جدید، مکان Jetrans در فصل 2 به وضوح قابل مشاهده نیست. خوشبختانه، بازیکنان می توانند آنها را در مکان های خاصی از نقشه پیدا کنند. اینجا جایی است که جت ها را در فورتنایت پیدا کنید

از کجا می توان جت پک را در فورتنایت تهیه کرد

در حال حاضر، در فصل 2، Jetrans فقط در کشتی های هوایی IO هستند که بر فراز جزیره پرواز می کنند. در حال حاضر تقریباً پنج مکان فضایی روی نقشه وجود دارد که بازیکنان می توانند از اتوبوس نبرد فرود بیایند یا کوهنوردان یا زیپ های مرتبط را بر روی زمین بردارند. در حال حاضر، در فصل 2، کشتی های هوایی IO در بالای POI های زیر قرار دارند:

در حال پخش: تریلر Fortnite Zero Build Mode

  • کاندو کانیون
  • راکی ماکاری
  • برج های کج
  • غار فرماندهی
  • کونی چهارراه

به خاطر داشته باشید که مکان این کشتی‌های هوایی هر هفته تغییر می‌کند زیرا تلاش‌های نظامی نیروها را در اطراف جزیره جابجا می‌کنند. هنگامی که بازیکنان مکانی را برای رها کردن انتخاب کردند، می توانند به راهروهای راهرو فرود بیایند (یا زیپ کنند) و سپس از در برای دسترسی به فضای داخلی استفاده کنند. در اتاق های کشتی هوایی جت پک روی دیوار در قسمت داخلی درب ورودی نصب می شود. با کوله پشتی تعامل کنید تا آن را به موجودی خود اضافه کنید.

جت پک ها پس از یک وقفه طولانی به فورتنایت بازگشتند.
جت پک ها پس از یک وقفه طولانی به فورتنایت بازگشتند.

با در دست داشتن جت پک، بازیکنان اکنون می‌توانند به سمت بالا، پایین و به طرفین بلغزند تا به اتاق‌های بالای ساختمان‌ها برسند یا فوراً از ارتفاع بالاتری نسبت به دشمنان برخوردار شوند. Epic Games همچنین یک ویژگی به Jetrans اضافه کرد تا آنها را در برابر دشمنان قوی تر کند. بازیکنان اکنون می توانند در هنگام استفاده از Jetpack حلقه بزنند و حمله کنند. بنابراین اگر بازیکنان در هوا هستند، می توانند در حالی که در هوا می مانند با سلاح های خود هدف گیری و تیراندازی کنند.

یکی از مواردی که باید با Jetpack به خاطر بسپارید این است که وقتی به موجودی بازیکن اضافه می شود همیشه فعال است. حتی اگر بازیکنان آن را نداشته باشند، می توانند پس از یک بار فشار دادن دکمه پرش آن را نگه دارند تا شروع به آویزان کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.