منو سایت

کتاب هنری God of War Ragnarok در آذر منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کتاب هنری God of War Ragnarok در آذر منتشر می شود

طبق جدیدترین اخبار بازی، Dark Horse اعلام کرده است که کتاب هنری God of War Ragnarok را به زودی پس از انتشار سری جدید God of War در دسترس قرار خواهد داد.

نوامبر برای طرفداران سری God of War معنای زیادی دارد. بالاخره پس از مدت ها انتظار، طرفداران سری فوق می توانند دست به دست بازی God of War Ragnarok بزنند. این اثر آخرین قسمت از ماجراهای کریتوس، خدای جنگ یونانی در اساطیر نورس است. همانطور که از نام بازی مذکور مشخص است، در شکل آن پایان خدایان فرا خواهد رسید و بسیاری از شخصیت های اساطیری کشته خواهند شد.

شرکت Dark Horse در کنار بازی God of War Ragnarok کتاب هنری این اثر را منتشر خواهد کرد. این کتاب که با جلد گالینگور موجود است، هنر خدای جنگ راگناروک نام دارد. همانند کتاب‌های هنری قبلی Dark Horse، کتاب هنری God of War Ragnarok شامل صدها صفحه از هنر مفهومی، توضیحات سازنده و سایر جزئیات مربوط به فرآیند توسعه است.

همراه با نسخه هنری استاندارد God of War Ragnarok، شرکت Dark Horse نسخه دلوکس خود را نیز منتشر کرد. نسخه لوکس کتاب با یک جعبه چرم مصنوعی منحصر به فرد و دو تصویر از کریتوس و آتریو ارائه می شود. نسخه استاندارد The Art of God of War Ragnarok با قیمت 50 دلار به فروش می رسد در حالی که علاقه مندان می توانند نسخه لوکس را با قیمت 130 دلار خریداری کنند.

کتاب هنر بازی God of War Ragnarok

کتاب هنری God of War Ragnarok شامل طرح های زیادی خواهد بود

هر دو نسخه هنری بازی God of War Ragnarok در تاریخ 29 نوامبر در کتابفروشی ها عرضه خواهند شد. این کتاب از یک روز بعد در فروشگاه‌های کمیک در دسترس خواهد بود. اکنون می توانید کتاب هنری God of War Ragnarok را از طریق فروشگاه آمازون پیش خرید کنید.

از جمله آثاری که کتاب هنری آنها توسط کمپانی Dark Horse منتشر شده است می توان به بازی های Horizon: Forbidden West، Halo Infinite و Deathloop اشاره کرد. بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد کتاب هنری God of War Ragnarok چیست؟ آیا قصد خرید آن را دارید؟ به نظر شما سری جدید بازی God of War چه خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN