منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کاورهای کنسول PS5 در رنگ های جدید در تاریخ 17 ژوئن وارد بازار می شوند

کاورهای کنسول PS5 در رنگ های جدید در تاریخ 17 ژوئن وارد بازار می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاورهای کنسول PS5 در رنگ های جدید در تاریخ 17 ژوئن وارد بازار می شوند

کاورهای کنسول PS5 در رنگ های جدید در تاریخ 17 ژوئن وارد بازار می شوند

سونی اعلام کرد جدیدترین رنگ های جایگزین کنسول پلی استیشن 5 در ماه ژوئن به فروش می رسد. طرفداران در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ می توانند یکی از کاورهای رنگ جایگزین جدید را از 17 ژوئن از وب سایت PlayStation Direct خریداری کنند.

رنگ‌های موجود پس از آن آبی ستاره‌ای، بنفش کهکشانی و صورتی نوا خواهند بود. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، کاورهای رنگی جایگزین هم برای کنسول های PS5 مبتنی بر دیسک و هم برای کنسول های تمام دیجیتالی PS5 در دسترس هستند و قیمت هر کدام 55 دلار است.

قاب‌های کنسول Midnight Black و Cosmic Red PS5 در ژانویه 2022 عرضه شدند. کاربران می‌توانند پوشش سفید موجود را حذف کنند، روی جلد جدید در جای خود کلیک کنند و تمام. راهنمای نصب GameSpot را برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعویض صفحه نمایش ببینید.

در دیگر اخبار پلی استیشن، سونی اخیرا اعلام کرد که فروش PS5 در حال حاضر از 19 میلیون دستگاه فراتر رفته است. سونی در سه ماهه گذشته 2 میلیون واحد PS5 فروخت که کمتر از 3.3 میلیون دستگاه در سال گذشته است. با این حال، با نگاهی به آینده، سونی رشد قابل توجهی را برای PS5 پیش‌بینی می‌کند که ممکن است نشانه‌ای از کاهش مداوم کمبود PS5 باشد.

پلتفرم‌های Xbox و Switch معمولاً از نظر تعداد واحدهای فروخته‌شده و نیرو از PS5 در ایالات متحده بهتر عمل می‌کنند، و این بدون شک به دلیل محدودیت‌های عرضه است. در مقایسه، پیدا کردن Xbox یا Switch، به هر دلیلی، بسیار ساده تر است. اگرچه سونی می‌تواند فروش بالاتر PS5 را برای سال مالی جاری پیش‌بینی کند، اما متأسفانه این تضمین نمی‌کند که به زودی بتوانید وارد یک فروشگاه شوید و یک کنسول را بردارید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه بازیابی GameSpot PS5 مراجعه کنید.