منو سایت

کانیه وست می خواست با Shigeru Miyamoto یک بازی ویدیویی بسازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کانیه وست می خواست با Shigeru Miyamoto یک بازی ویدیویی بسازد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کانیه وست که در حال حاضر یکی از مشهورترین رپرهای جهان است، ایده ساخت بازی برای ورود مادرش به بهشت ​​را با شیگرو میاموتو، خالق ماریو و زلدا، به ذهنش رساند. سری، در جریان E3 2015. این اثر چند سال پیش با عنوان Only One در دسترس عموم قرار گرفت، اما هنوز منتشر نشده است.

Kanye West بازی One One را در فوریه 2016 در رویدادی به صورت عمومی منتشر کرد. نام این بازی بر اساس آهنگی به همین نام است که در سال 2014 منتشر شد. این خواننده رپ معروف آهنگ Only One را برای دخترش Northwest ساخته است. دیدگاه مادر مرحومش دوندا وست.

کانیه وست هنگام معرفی Only One گفت: من روی یک بازی ویدیویی کار می کنم و می خواهم آن را به همه شما نشان دهم. ایده این است که مادرم از دروازه های بهشت ​​عبور کند. قبل از انتشار عمومی Only One، کانیه وست می خواست با صحبت با Shigeru Miyamoto، نینتندو را برای ساخت این پروژه متقاعد کند.

Zachary Ryan، کارمند سابق رسانه IGN و کارمند فعلی Twitch، اخیراً اعلام کرد که در اوایل سال 2016 به شهر نیویورک سفر کرده است تا با Shigeru Miyamoto برای Star Fox Zero مصاحبه کند. در طی مکالمه ای بین زاخاری رایان از نینتندو در مورد آلبوم جدید کانیه وست، شیگرو میاموتو متوجه نام خواننده رپ شد و نحوه آشنایی او در نمایشگاه E3 را گفت.

زاخاری رایان در توییتی نوشت: «شیگرو میاموتو گفت که بدون اطلاع قبلی در غرفه نینتندو حضور داشته و به طور خاص از خالق سری Mario صحبت کرده است. به گفته شیگرو میاموتو، کانیه وست نمونه اولیه یک بازی ویدیویی را به او نشان داد. “در این بازی با موسیقی ساخته شده توسط خود کانیه، شما مانند مادر خواننده رپ فقید به بهشت ​​پرواز خواهید کرد.”

Kanye West Game Only One

فقط یکی باید توسط کانیه وست ساخته می شد

کارمند سابق آیجوان گفت: «شیگرو میاموتو در این لحظه سرش را تکان می دهد. اما این بدان معنا نیست که عملکرد رپر معروف ضعیف بوده است. «بیشتر از همه، منظورش این بود که باورش نمی‌شود کانیه وست برای او یک بازی ویدیویی آورده است. به گفته Zachary Ryan، پس از تشریح ظاهر و گیم پلی بازی، شیگرو میاموتو گفت که تحت تاثیر ایده کانیه وست برای بازی قرار گرفته است.

زاخاری رایان گفت: در نهایت شیگرو میاموتو سرش را تکان داد و گفت که فکر می کند ایده کانیه وست بسیار جالب است. یکی از مقامات توییچ به یاد می آورد که پس از یک مکث طولانی، شیگرو میاموتو گفت که Only One “بسیار تکان دهنده” بود. سازنده سریال ماریو با صدای بلند خندید و گفت: کانیه وست می خواست با همکاری نینتندو یک بازی ویدیویی بسازد. شیگرو میاموتو سپس به انگلیسی “وای” گفت و هر دو انگشت خود را به زاخاری رایان نشان داد.

زاخاری رایان در پایان گفت که با شیگرو میاموتو خندیده است و احساس عجیبی دارد که او را به یاد تلاش رپر معروف برای بازی با نینتندو می اندازد. به گفته یکی از کارمندان توییچ، دو هفته پس از مصاحبه خود با شیگرو میاموتو، کانیه وست تنها وان را معرفی کرد.

نظر شما در مورد ساخت یک بازی ویدیویی کانیه وست چیست؟ اگر فقط یکی بیرون بیاید آن را تجربه خواهید کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle