منو سایت

کارگردان Sonic the Hedgehog به ساخت Super Smash Bros علاقه مند است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Sonic the Hedgehog به ساخت Super Smash Bros علاقه مند است.

Sonic the Hedgehog یکی از بهترین اقتباس های سینمایی از بازی های ویدیویی است و دومین فیلم او با نام Sonic the Hedgehog 2 اخیراً در سینماها به نمایش درآمد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، جف فاولر که کارگردان فیلم های سونیک به حساب می آید، برای ساخت Super Smash Bros ابراز علاقه کرده است.

ComicBook.com اخیرا با جف فاولر، کارگردان سری Sonic the Hedgehog مصاحبه کرده است. در بخشی از این مصاحبه از جف فاولر در مورد علاقه اش به اقتباس از سریال ابرقهرمانی برس سوال شد. کارگردان Sonic the Hedgehog در پاسخ به این سوال گفت که ایده هایی برای کراس اوور بین سونیک و دنیای ماریو دارد و برای آن آماده است. با این حال، به گفته جف فاولر، موانع قانونی وجود دارد که باید قبل از ساخت و ساز برطرف شوند.

جف فاولر می‌گوید: «هیچ چیز من را خوشحال‌تر از قرار دادن همه شخصیت‌ها در میدان نبرد بتل رویال و ساختن اقتباسی عالی از نام او براس نمی‌کند». احتمالاً قبل از این اتفاق به هماهنگی با وکلا نیاز خواهد بود. قرار دادن سونیک و ماریو در میدان جنگ آرزوی همه است. “این یک مسابقه کلاسیک خواهد بود.”

همانطور که می دانید سگا مالک تمامی شخصیت های سری سونیک است. از طرف دیگر نینتندو دارای شخصیت های ماریو و شخصیت های مرتبط است. بنابراین حضور این دو شخصیت در یک فیلم نیازمند مجوزهای قانونی و همکاری گسترده است. حالا شخصیت ماریو اقتباس سینمایی خودش را خواهد داشت.

این انیمیشن سینمایی بی نام توسط استودیوی ایلومینیشن، خالق سری Despicable Me ساخته خواهد شد. صداپیشگی چند هنرمند مشهور در انیمیشن ماریو انجام خواهد شد. از جمله کریس پرت (ماریو)، آنیا تیلور جوی (پرنسس هلو)، جک بلک (بوزر)، ست روگن (جین کنگ) و کیگان مایکل کی (تاد) هستند.

علاقه کارگردان Sonic the Hedgehog به ساخت Super Smash Bros.

Super Smash Bros. شخصیت های مختلف را در برابر یکدیگر قرار می دهد

همچنین شایعه شده است که نینتندو چندین پروژه انیمیشنی دیگر را در نظر دارد. گزارش های اولیه حاکی از آن است که ست روگن آماده ساخت انیمیشن خود از Jeans Kong است. طبق اخبار منتشر شده این انیمیشن در حال حاضر توسط استودیو ایلومینیشن در حال ساخت است و بعد از انیمیشن ماریو منتشر خواهد شد.

از سوی دیگر سگا تنها به Sonic the Hedgehog 2 محدود نمی شود و پروژه های متعددی در دست ساخت دارد. این شرکت قصد دارد دنیای سینمای سونیک را گسترش دهد. پیش از این مشخص شده بود که سومین فیلم Sonic the Hedgehog در دست تولید است. علاوه بر این، سریال Knuckles توسط ادریس آلبا برای پارامونت + تولید خواهد شد.

انتشار بازی Sonic the Hedgehog 2 از دیروز آغاز شد. طبق گزارشات، فیلم مملو از ارجاعات مختلف به Sonic 2 است. این به این دلیل است که سازندگان بیشتر از فیلم قبلی تمایل داشتند عناصر موجود در بازی ها را برای شخصیت های Sonic حفظ کنند.

نظر شما در مورد ایجاد Super Smash Bros چیست؟ آیا با ساخت اقتباس سینمایی از این مجموعه موافقید؟ به نظر شما شخصیت های سگا و نینتندو چقدر در دنیای سینما و تلویزیون موفق خواهند بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN