منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کارگردان Final Fantasy 14 با مهربانی از بازیکنان می‌خواهد که از تمسخر یکدیگر در PvP خودداری کنند

کارگردان Final Fantasy 14 با مهربانی از بازیکنان می‌خواهد که از تمسخر یکدیگر در PvP خودداری کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Final Fantasy 14 با مهربانی از بازیکنان می‌خواهد که از تمسخر یکدیگر در PvP خودداری کنند

کارگردان Final Fantasy 14 با مهربانی از بازیکنان می‌خواهد که از تمسخر یکدیگر در PvP خودداری کنند

به نظر می رسد حالت PvP Crystalline Conflict of Final Fantasy XIV که اخیراً معرفی شده، جنبه غیر دوستانه تری از پایگاه بازیکنان MMORPG را آشکار کرده است، با کارگردان بازی از طرفداران می خواهد که رفتار بازی را کاهش دهند، که می تواند غیرهمکار یا توهین آمیز در نظر گرفته شود.

نائوکی یوشیدا، کارگردان و تهیه‌کننده MMO در اسکوئر انیکس، در یک پست وبلاگی در Final Fantasy XIV نوشت که تیم اخیراً «تعداد بی‌سابقه‌ای از رفتارهای غیرهمکاری/بی‌حالی یا تمسخر آمیز در طول مسابقات دریافت کرده است». به این ترتیب، او برخی از رفتارهایی را که بازیکنان باید از آنها اجتناب کنند، بیان می‌کند و توضیح می‌دهد که شرکت در چنین رفتاری ممکن است منجر به تعلیق موقت حساب بازیکن شود. اگر نقض‌ها ادامه پیدا کنند یا به‌خصوص «نفرت‌انگیز» باشند، حساب مورد نظر ممکن است برای همیشه غیرفعال شود.

در حال پخش: FINAL FANTASY XIV Patch 6.1 – Newly Discovered Adventures

پس چه رفتارهایی باید از آنها پرهیز کرد؟ اینها شامل استفاده از عبارت چت سریع “کار خوب!” طعنه آمیز در جریان آنچه که Square Enix آن را “وضعیت نامطلوب” توصیف می کند و از طریق یک چت سریع می گوید “مطابقت خوب!” قبل از پایان مسابقه و زمانی که واقعاً مسابقه خوبی نبود. استفاده مکرر از هر عبارتی در یک چت سریع جرم گزارش دهی و همچنین ایجاد احساسات بر روی حریف سرنگون شده، روشن کردن آتش بازی روی بدن او یا قرار دادن نشانگر هدف منفی روی هم تیمی متحد است. البته، انجام AFK در حین مسابقه یا عدم همکاری نیز رفتار مضر تلقی می شود، همچنین ارسال پیام مستقیم به سایر بازیکنان برای آزار و اذیت یا انتقاد آنها، چه در حین بازی و چه در رسانه های اجتماعی.

یوشیدا خاطرنشان می کند که لیست بالا “جامع” نیست و مهم است که هدف پشت یک عمل و احساس آن را در گیرنده در نظر بگیرید. این وبلاگ ادامه می دهد که نبرد PvP می تواند داغ شود و گاهی اوقات افراد اشتباه می کنند.

یوشیدا نوشت: «به همین دلیل، از شما می‌خواهیم قبل از گزارش دادن، با آرامش و به وضوح ارزیابی کنید که آیا رفتار مشاهده شده واقعاً ممنوع است یا خیر.

Final Fantasy XIV به تازگی به روز رسانی 6.1 خود را دریافت کرده است که علاوه بر اضافه شدن Crystalline Conflict، محتوای جدیدی را به داستان و سیستم قرعه کشی برای خانه های متعلق به بازیکنان اضافه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.