منو سایت

کارگردان Diablo Immortal به انتقادات از بازی پاسخ داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Diablo Immortal به انتقادات از بازی پاسخ داد

تعدادی از بازیکنان Diablo Immortal به صفحه بازی در وب سایت متاکریتیک حمله کردند و نقدهای منفی در مورد بازی موبایل نوشتند. بسیاری از بازی به دلیل استفاده از مکانیزم های Pay to Win برای برنده شدن انتقاد کردند. گفتنی است ارتقای شخصیت تا آخرین سطح در بازی به 110 هزار دلار نیاز دارد. کارگردان بازی به این انتقادات واکنش نشان داد و آن را «اطلاعات اشتباه» خواند.

وایت چنگ، کارگردان بازی Diablo Immortal چه کسی برای طرفداران این سریال فردی آشناست; ماه‌ها قبل از انتشار، او نوشت که هیچ راهی برای افزایش سطح یا مقدار زره‌های پول واقعی وجود ندارد. به گفته وی بازیکنان تنها با پول می توانند وسایل تزئینی بخرند. این گفته تا حدودی درست است; زیرا “زره” را نمی توان با پول واقعی خرید. اما راه دیگری برای خرید آن وجود دارد که در نهایت باعث می شود یک الماس یا مربا بخرید و در نهایت هزینه آن را بپردازید.

بازیکنان از اینکه Diablo Immortal به آنها اجازه می دهد تا با پول واقعی جم بخرند عصبانی هستند. بازی به شما این امکان را می دهد که از جم برای خرید هر کالا و در نتیجه شخصی که پول بیشتری خرج می کند استفاده کنید. می تواند سریعتر پیشرفت کند. در عین حال استفاده از نقاط و XP برای پیشرفت نیز راه دیگری است که می توان از آن برای ارتقاء کاراکتر و زره استفاده کرد.

نقد بازی Diablo Immortal

Poor Score بازی Diablo Immortal

گزارش اخیر نشان می دهد که بالا بردن سطح یک بازیکن به حداکثر ممکن مستلزم پرداخت 110000 دلار است و بازیکن برای رسیدن به سطح نهایی باید این مقدار الماس را خریداری کند. موضوع دیگری که باعث اعتراض شد؛ امکان خرید گروه های اسطوره ای وجود ندارد. در حال حاضر تنها راه برداشتن این آیتم ها از جعبه های افسانه ای است و در نتیجه جعبه های لاتاری یا جعبه های شانس نقش بسزایی در این بازی دارند. این امر منجر به ممنوعیت Diablo Immortal در هلند و بلژیک شد.

زیزاران در پاسخ به اظهارات قبلی وایات چنگ درباره استریمرهای توییچ و بازی های بلیزارد نوشت که مقاله قبلی او بازیکنان و طرفداران بلیزارد را ناامید کرده است. کارگردان نمایش در پاسخ به این موضوع نوشت که این انتقاد به حق بوده و از قبل می‌دانست که سخنان او چگونه باعث چنین وضعیتی شده است. اما او فقط به چیز دیگری واکنش نشان می دهد. کاربر دیگری نوشته که چرا کارگردان بازی به این انتقادات واکنش نشان داده است.

وایات چنگ در پاسخ نوشت که از اطلاعات غلط متنفر است و بین نپذیرفتن یک بازی به دلیل ویژگی های آن و نپذیرفتن یک بازی به دلیل اطلاعات اشتباه تفاوت زیادی وجود دارد. کارگردان بازی معتقد است که بازی کیفیت خوبی دارد و اطلاعات غلط نباید به آن آسیب بزند. Diablo Immortal در حال حاضر با امتیاز 0.7 توسط کاربران متاکریتیک یکی از بدترین بازی های بلیزارد محسوب می شود.

منبع: VGC