منو سایت

کارت منقضی شده Call of Duty Warzone 2 توانایی شنا را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارت منقضی شده Call of Duty Warzone 2 توانایی شنا را تایید کرد

پیش نمایش تصویر نقشه بازی Call of Duty Wars 2 مشخص شده است که ایده های اولیه برای دنباله Varzon را نشان می دهد. این تصویر در واقع طرح اصلی نقشه نهایی است. این بازی شباهت زیادی به دیگر بازی های بتل رویال دارد و مروری بر تغییرات این بازی به ما می دهد. پس از فاش شدن مکانیسم بازجویی در Warzone 2; امکان شنا نیز افزایش یافته است.

به گزارش پارسی گیم، تام اندرسون با استفاده از سایت Try Hard Guides نقشه بازی Call of Duty Warzone 2 را ترسیم کرد. تام اندرسون که نقشه را دید. او کانتور را به طراح اطلاع داد و او آن را به یک هنر مفهومی تبدیل کرد. به گفته اندرسون، این تصویر همان چیزی خواهد بود که در نسخه اصلی خواهیم دید. با نگاهی به تصویر متوجه می شویم که بازی Call of Duty Warzone 2 دارای مناطق مختلفی خواهد بود و همچنین در داخل آن رودخانه عظیمی جریان دارد.

نام اصلی Warzone 2 در حال حاضر ناشناخته است. اما از روی نقشه مشخص است که او توانایی شنا را دارد. اندرسون نیز وجود این ویژگی را تایید کرد. اطلاعات اضافی در دسترس نیست. اما می دانیم که شنا می تواند آزادی عمل بیشتری به بازیکن بدهد. هدف اکتیویژن ارائه یک بازی کامل بتل رویال با موتور گرافیکی جدید است که قدرت بیشتری نسبت به موتور فعلی Varzon دارد.

نقشه Warzone 2

Call of Duty Warsaw 2

اندرسون معتقد است نقشه جدید Warzon 2 بزرگتر از Verdansk و همچنین Caldera خواهد بود. اندازه و ابعاد رسمی در دسترس نیست. اما طرح رسمی خلاف این را ثابت می کند. ممکن است اینطور نباشد، پس به عنوان حدس و گمان به آن نگاه کنید. تام اندرسون منبع موثقی است و تاکنون اطلاعات زیادی در مورد بازی های جدید فاش کرده است.

Call of Duty Warsaw 2

علاوه بر حالت بتل رویال، اکتیویژن به دنبال معرفی حالت جدیدی است. این حالت یک نقشه جدید با الهام از Hazardzone Battlefield 2042 و همچنین الهام گرفته از Escape for Tarkov خواهد داشت. یکی دیگر از مکانیسم های مهم بازی بازجویی خواهد بود و بازیکنان می توانند افرادی را که روی زمین افتاده اند بازجویی کنند تا در نهایت محل اختفای هم تیمی های خود را فاش کنند.

انتظار می‌رود بازی Call of Duty Warzone 2 در سال ۲۰۲۳ برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های جدید منتشر شود. این نسخه جدید با موتور گرافیکی جدید و تغییرات اساسی در طراحی محیط و جنبه فنی; فقط برای نسل نهم عرضه خواهد شد. در همین حال، فصل پنجم بازی Call of Duty Mobile در آستانه شروع است و تاریخ انتشار Modern Warfare II نیز اعلام شده است.

منبع: GameSpot