منو سایت

کارت بازی جدید Valorant به نام Pearl معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارت بازی جدید Valorant به نام Pearl معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، Riot Games کارت بازی Valorant جدیدی به نام Pearl را معرفی کرده است که یک ماجراجویی زیر آب است.

در قالب قسمت 5 Act 1 Valorant نقشه جدیدی از این اثر به نام Pearl در دسترس قرار خواهد گرفت که به دور از پیچیدگی است و بسیاری از ویژگی های معمول مکان های قبلی را ندارد. علاوه بر این، نقشه به خوبی تأثیر تغییرات آب و هوایی را بر نسخه ویژه بازی Vlorant از زمین نشان می دهد.

نقشه مروارید در شهری زیر آب در پرتغال واقع شده است. برایان یام، مدیر ارشد هنری Valorant، گفت که داستان جدید از ایده غرق شدن یک شهر به دلیل تغییرات آب و هوایی الهام گرفته شده است. او گفت: «از آنجایی که پرل در امگا زمین است، ما می‌خواستیم ببینیم پادشاهی امگا چگونه با تغییرات آب و هوایی مقابله می‌کند و این ایده را به صورت بصری ارائه می‌کند. ایده نشان دادن پایداری شهرهای زیر آب یک رویکرد بصری عالی است که همه از آن هیجان زده هستند. ترکیبی از سازه‌های Kingdom Industries و ساختمان‌های قدیمی پرتغالی از نظر بصری زیباست.

تأثیر پرتغال در نقشه پرل مفهومی نبود و فراتر از آن بود. نقشه جدید بازی Valorant حاوی آثار هنری از نقاشی های دیواری واقعی متعلق به پرتغال است و از موسیقی سنتی این کشور بهره برده است. معمولا کارت جدید Wolverine دارای یک ویژگی بازی است که تجربه را منحصر به فرد می کند. این ویژگی ها شامل دروازه های کنترل شده، مناطق بمباران شده، طناب های کوهنوردی و تله پورت برای حرکت بین مناطق مختلف است. اما کارت مروارید این ویژگی ها را ندارد. بنابراین کارت مذکور فاقد پیچیدگی و مزیت های گوناگون می باشد. در نقشه جدید Valorant، دو تیم پنج نفره در سه جهت مختلف مقابل هم قرار می گیرند. این ویژگی ها در کارت Pearl با کارت های Fracture و Breeze در تضاد هستند.

نقشه بازی جدید Valorant Valorent

کارت بازی جدید Valorant پیچیدگی های معمول را در خود جای داده است

با اضافه شدن نقشه جدید بازی Vlorent متاسفانه یکی از نقشه های اصلی این اثر از محدوده خارج می شود. رایت گیمز، همراه با سازمان‌های ورزش‌های الکترونیکی، تصمیم گرفتند که هفت کارت بهترین شرایط برای مسابقه باشد. در این صورت پنج کارت بازی می شود و دو کارت در طول مسابقات ممنوع است. به همین دلیل کارت اسپلیت از مسابقات بدون امتیاز و رقابتی حذف شده و فقط در Spike Rush قابل استفاده است.

نقشه مروارید با قسمت 5 در 22 ژوئن (1 ژوئیه) به حالت Unrated اضافه می شود. این تا زمانی که در 12 جولای (21 ژوئیه) در حالت مسابقه ای بتوانید از کارت استفاده کنید.

نظر شما در مورد کارت جدید Valorant چیست؟ به نظر شما ویژگی های Pearl Map چه تاثیری بر تجربه بازی Vlorent خواهد داشت؟ آیا از این طرح استقبال خواهد شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer