منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کاربران Wii و DSi در حال حاضر نمی توانند خریدهای قبلی را دانلود کنند

کاربران Wii و DSi در حال حاضر نمی توانند خریدهای قبلی را دانلود کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاربران Wii و DSi در حال حاضر نمی توانند خریدهای قبلی را دانلود کنند

کاربران Wii و DSi در حال حاضر نمی توانند خریدهای قبلی را دانلود کنند

فروشگاه های آنلاین Nintendo Wii و Nintendo DSi چند روزی است که آفلاین هستند و اطلاعاتی در مورد زمان بایگانی و عملیاتی شدن آنها وجود ندارد.

اولین بار توسط NintendoEverything متوجه شد، به نظر می رسد که Wii Shop آنطور که انتظار می رفت کار نمی کند. هنگامی که کاربران آن را راه اندازی می کنند، با یک صفحه سفید خالی از آنها استقبال می شود. GameXplain یک ویدیوی آزمایشی از Wii Shop بر روی کنسول Wii U منتشر می کند که پس از حدود یک دقیقه انتظار، اعلانی با کد خطای 209601 دریافت می کند. این خطای خاص به این معنی است که ارتباط شخصی کاربر اختلال ایجاد می کند و مانع از تماس آنها با فروشگاه می شود. با این حال، این مشکل گسترده است، حتی مصرف کنندگان در اروپا و کانادا با آن مواجه می شوند، که نشان می دهد وقفه در طرف نینتندو است.

تا کنون، نینتندو به این مشکل پاسخ نداده است و در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای زمان بازیابی Wii Shop وجود ندارد. ما برای نظر دادن با نینتندو تماس گرفته‌ایم و در صورت دریافت پاسخ، به‌روزرسانی را ارائه خواهیم کرد.

نینتندو به طور رسمی Wii Shop را در سال 2019 تعطیل کرد و امکان خرید جدید را از بین برد. با این حال، مشتریان همچنان می توانند خریدهای موجود را دانلود کنند. این خطا اکنون کاربران را از انجام این کار باز می دارد، زیرا آنها اصلاً به فروشگاه دسترسی ندارند.

نینتندو همچنین 3DS و Wii U eShop را در مارس 2023 خواهد بست. علاوه بر این، در 23 می سال جاری، مصرف کنندگان دیگر نمی توانند وجوه کارت اعتباری را به حساب های فروشگاه خود اضافه کنند. در 29 آگوست، کارت‌های پیش‌پرداخت eShop نیز از کار خواهند افتاد.