منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (6-10 می) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (6-10 می) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (6-10 می) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (6-10 می) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

آخر هفته دیگر در Destiny 2 به معنای بازدید دیگری از فروشنده عجیب و غریب Xur است که به شما سلاح ها و زره های مختلفی را برای ارتقا زرادخانه خود ارائه می دهد. در حالی که گاردین در این هفته بیداد می کند، ایده خوبی است که تجهیزات جدیدی تهیه کنید تا به کلاس خود کمک کنید تا در جایگاه اول روی سکو قرار بگیرد. اینجا جایی است که می‌توانید Xur و آنچه را که این هفته در فروش است پیدا کنید.

Xur با یک تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه وارد می‌شود، بنابراین به محض انتشار این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.