منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (25 تا 29 مارس) – راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (25 تا 29 مارس) – راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (25 تا 29 مارس) - راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (25 تا 29 مارس) - راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur در Destiny 2 به منظومه شمسی بازمی‌گردد و آماده است مجموعه‌ای از سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب جدید را در اختیار شما قرار دهد تا به دنیای تاج و تخت Savathun، حمله نذر شاگرد و آزمایش‌های اوزیریس ببرید. در اینجا همه چیزهایی است که Xur می فروشد و این آخر هفته کجا می توانید آن را پیدا کنید.

Xur با بازنشانی روزانه در روز جمعه در منظومه شمسی فرود می‌آید، بنابراین در مورد هر چیزی که باید بدانید این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.