ژور امروز کجاست؟ (24-28 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (24-28 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (24-28 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur این آخر هفته به منظومه شمسی Destiny 2 بازمی‌گردد و به شما فرصتی می‌دهد تا با سلاح‌های عجیب و غریب و زره‌های تازه برای مقابله با برخی از سخت‌ترین چالش‌های بازی آماده شوید. با این بازگشت به نسخه آزمایشی رایگان Trials of Osiris، شما فرصتی عالی برای یافتن چیزی دارید که می تواند به شما در کسب مزیت کمک کند. اینجا جایی است که می توانید Xur و آنچه را که می فروشد پیدا کنید.

می‌توانید Xur را در منظومه شمسی پیدا کنید، که از بازنشانی روزانه در روز جمعه شروع می‌شود، بنابراین وقتی این مقاله رسید، آن را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه در بدو ورود یک رمز و راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و برای بازیکنان تازه کار به راحتی می توان آن را از دست داد. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.