منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (22-26 آوریل) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (22-26 آوریل) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (22-26 آوریل) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (22-26 آوریل) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

آخر هفته اینجا در Destiny 2 است و همراه با آن بازگشت Xur، فروشنده سلاح های عجیب و غریب و افسانه ای و زره های صورت مار است. پس از گذراندن زمان طولانی برای مقابله با اشکالات، موجودی Xur در نهایت همانطور که تبلیغ می‌شود، با آمار دقیقی از زره‌های عجیب و غریب و افسانه‌ای که دقیقاً همان چیزی است که قبل از خرید می‌بینید، کار می‌کند. اینجا جایی است که می توانید Xur را در این آخر هفته پیدا کنید و همه چیزهایی که می توانید از آن بخرید.

Xur با یک تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه وارد منظومه شمسی می شود، بنابراین ما این مقاله را زمانی که فرود آمد به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.