منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (20-24 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (20-24 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (20-24 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (20-24 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

این این است: آخرین بازدید Xur از Destiny 2 قبل از پایان فصل رستاخیز. این آخرین فرصت شما را برای ذخیره سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب و افسانه‌ای جدید قبل از شروع فصل جدید می‌سازد و محدودیت‌های بالای سطوح قدرت را افزایش می‌دهد و بازیکنان را برای آماده‌سازی برای محتوای سطح بالا به بازی‌سازی بازمی‌گرداند. اینجا جایی است که می‌توانید Xur را پیدا کنید و چه چیزی را می‌فروشد تا به شما کمک کند برای آینده آماده شوید.

Xur با بازنشانی روزانه در روز جمعه ظاهر می‌شود، بنابراین به محض ورود او، این مقاله را با هر چیزی که باید بدانید به‌روزرسانی می‌کنیم.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح های جدید و رول های زره ​​های عجیب و غریب و افسانه ای آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.