منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (18 تا 22 مارس) – راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (18 تا 22 مارس) – راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (18 تا 22 مارس) - راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (18 تا 22 مارس) - راهنمای موقعیت مکانی و عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

با فعالیت‌های جدید پایان بازی که در Destiny 2 تنظیم شده‌اند، زمان خوبی برای تهیه سلاح‌ها و زره‌های عجیب و غریب و افسانه‌ای جدید از Xur است. Bungie آینده فصل Resurrection را در Destiny 2 ترسیم کرده است و مشخص می کند که چه زمانی محتوای دشوار مانند Grandmaster Nightfall Strikes و Vow of the Disiple raid در بازی ظاهر می شود و شما بهترین ابزار ممکن را برای مدیریت آنها می خواهید. اینجا جایی است که ژور در این آخر هفته پیدا می شود و چه چیزی می فروشد.

Xur با تنظیم مجدد روزانه وارد منظومه شمسی می شود، بنابراین ما این مقاله را زمانی که ظاهر شد به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.