منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (17-21 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (17-21 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (17-21 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (17-21 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

Xur این آخر هفته به Destiny 2 بازمی گردد و مجموعه جدیدی از سلاح ها و زره های عجیب و غریب در منظومه شمسی را حمل می کند. اگر می خواهید پتانسیل خود را در حالت بازی جدید Crucible Labs Control Zone که هفته آینده به PvP عرضه می شود، به حداکثر برسانید، این زمان بسیار خوبی برای دریافت تجهیزات جدید است. اینجا جایی است که می توانید Xur را در این آخر هفته پیدا کنید و چه چیزی می فروشد.

Xur با یک تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه وارد می شود، بنابراین ما این مقاله را زمانی که در منظومه شمسی فرود آمد به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET سه‌شنبه بعد، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.