منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (13-17 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (13-17 مه) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (13-17 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (13-17 مه) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

هر جمعه در Destiny 2 دلال اسلحه Xur را باز می گرداند که مجموعه ای از سلاح های عجیب و غریب، زره و سایر تجهیزات کلاس افسانه ای را با خود می آورد. پیش از این، باگ هایی در طیف آیتم های افسانه ای Xur وجود داشته است، اگرچه از آن زمان این مشکل برطرف شده است.

با گنجاندن بازی‌های گاردین، اکنون زمان خوبی برای تهیه اقلامی است که می‌توانند در مسابقه لاف زدن سالانه بین جادوگران، شکارچیان و تایتان‌ها به شما برتری دهند.

ما نمی دانیم که Xur در حال حاضر کجاست، اما طبق معمول، این پست را به محض اینکه آن را پس از تنظیم مجدد روزانه Destiny 2 پیدا کنیم، به روز خواهیم کرد. همچنین می توانید راهنمای ما در مورد آنچه Trials of Osiris باید انجام دهد را بررسی کنید. پیشنهاد.

Xur از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET در منظومه شمسی ظاهر می شود و تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده باقی خواهد ماند.

مکان دقیق آن همیشه یک رمز و راز است، زیرا در لیست نقشه نیست، و برای بازیکنان تازه کار به راحتی می توان آن را از دست داد. ژور مکان‌های مختلفی دارد که هر هفته در آن‌ها ظاهر می‌شود، از جمله منطقه آشیانه برج، نسوس در قبر ناظر و منطقه یارو پیچ در پیچ EDZ.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.