منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (10-14 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (10-14 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (10-14 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (10-14 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

این یک جمعه دیگر است و فرصتی دیگر برای برداشتن برخی از بهترین سلاح های عجیب و غریب در Destiny 2، زیرا Xur در چند روز آینده به منظومه شمسی بازخواهد گشت. Agent of the Nine با سلاح‌ها و زره‌های دستی برای کمک به شما در طول Season of the Haunted بازخواهد گشت و طبق معمول، در یکی از سه مکان مختلف ظاهر می‌شود.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13 PM هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. ما هنوز نمی دانیم ژور کجاست، اما به محض اینکه بدانیم او در EDZ، آشیانه برج است یا در خارج از میدان نبرد کابالا در حال استراحت است، این پست را به روز خواهیم کرد.

علاوه بر انتخاب چرخشی از سلاح‌ها و تجهیزات عجیب و غریب، Xur همچنین دارای تعدادی آیتم‌های کلاس افسانه‌ای از فصل‌های گذشته است، سلاح‌هایی با چندین مزیت مفید و چیزهای عجیب و غریب به ارث رسیده که قبلاً فقط در فصول قدیمی‌تر موجود بودند، به ویژه Hawkmoon و Dead Man’s Tale. این دو سلاح برای مقدار زیادی گلیمر و سایر مواد کمیاب در دسترس هستند، اما هر هفته مزیت های متفاوتی نیز دارند.

برای کسانی از شما که می خواهید رمزی عجیب و غریب بگیرید که می تواند برای خرید یک اسلحه عجیب و غریب از بنای یادبود موجود در برج استفاده شود، جستجوی طولانی نیز وجود دارد که می توانید از Xur دریافت کنید که با یکی از این موارد کمیاب به شما پاداش می دهد. .

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.