منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چیزهای جدید در پسران پاییز، فصل 1: سیزن پس، پول و موارد دیگر

چیزهای جدید در پسران پاییز، فصل 1: سیزن پس، پول و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چیزهای جدید در پسران پاییز، فصل 1: سیزن پس، پول و موارد دیگر

یک هفته از آخرین تریلر بازی Fall Guys Season 1: Free For All در Summer Game Fest رونمایی شد و اکنون بازیکنان می توانند برای مشاهده تمامی محتوای جدید به آن ملحق شوند. این فصل اکنون برای همه بازیکنان PS5، PS4، Xbox Series X | S، Nintendo Switch و کاربران رایانه های شخصی در فروشگاه Epic Games پخش می شود. همانطور که از نام فصل پیداست، Fall Guys اکنون برای همه بازیکنان جدید رایگان است. قبلاً این بازی 20 دلار قیمت داشت و فقط برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 در دسترس بود. با این حال، سازندگان Mediatonic بازی را از بسیاری جهات ریست کرده اند و این از فصل 1 شروع می شود.

این فصل در Fall Guys، محتوای جدید و هیجان انگیز زیادی به Blunderdome می آید. اگرچه این عنوان یک مدل رایگان برای بازی و ورود کنسول‌های جدید است، اما چیزهای بیشتری در مورد همه بازیکنان وجود دارد که هیجان‌انگیز است. در زیر، طرفداران می‌توانند دقیقاً آنچه را که در فصل جدید «بزرگترین نمایش بازی روی زمین» انتظار دارند، ببینند.

در حال پخش: Fall Guys – یک تریلر فیلم رایگان برای همه

عملکرد کاملاً جدید در Fall Guys می رسد

علاوه بر این که بازی از 20 دلار به رایگان می رسد و روی کنسول های نسل جدید و فعلی عرضه می شود، ویژگی های اضافه شده ای نیز برای Fall Guys وجود دارد. با انتقال بازی از Steam به فروشگاه Epic Games در رایانه شروع می شود. بازیکنان Steam که قبلاً Fall Guys را خریداری کرده‌اند، نسخه‌های خود را حفظ کرده و به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کنند، اما بازیکنان جدید فقط می‌توانند بازی را از EGS دانلود کنند. این خبر بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد، زیرا انتقال به پلتفرم Epic به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هم بازی های متقابل و هم پیشرفت متقابل را اجرا کنند.

در اصل، این بدان معنی است که بازیکنان Fall Guys یک حساب کاربری ایجاد می کنند و این حساب را می توان در هر پلتفرمی به اشتراک گذاشت. اگر بازیکنان این حساب را در رایانه برابر کنند، می توانند در پلی استیشن 5 وارد آن شوند و این پیشرفت را حفظ کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند با دوستان خود در پلتفرم های مختلف مهمانی بگیرند. تنها کاری که بازیکنان باید انجام دهند این است که مطمئن شوند که دوستانشان به لیست دوستان Fall Guys اضافه شده اند. برای بازیکنان کهنه کار، این به معنای چیزی نیست جز توانایی بازی در هر جایی با هر کسی. تجربه اصلی Fall Guys نسبت به فصل های قبل تغییر نخواهد کرد.

جوایز برای بازیکنان کهنه کار

هر بازیکن قدیمی Fall Guys می تواند مدل جدید بازی رایگان را یک چیز بد ببیند. در نهایت، این بازیکنان در ابتدا مبلغ 20 دلار برای دسترسی به بازی پرداخت کردند. اگرچه بازی از این به بعد رایگان خواهد بود، اما بازیکنان کهنه کار بسته جایزه ای دریافت می کنند که برای هیچ بازیکنی که بازی را در تاریخ 21 ژوئن یا بعد از آن دانلود کند در دسترس نیست.

تمامی بازیکنانی که قبلاً قبل از رایگان شدن بازی به Blunderdome ملحق شده اند، بسته Legacy را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. این پکیج علاوه بر اقلام آرایشی و بهداشتی انحصاری شامل گذرنامه فصلی می باشد. این بسته برای هر بازیکنی که در ابتدا 20 دلار برای خرید Fall Guys پرداخت کرده است در دسترس است و پس از ورود به بازی پس از انتشار به‌روزرسانی فصل 1، می‌توان آن را بازخرید کرد.

پاس فصل جدید

Show-Bucks ارز جدید در Fall Guys است.
Show-Bucks ارز جدید در Fall Guys است.

در مورد Season Pass، فصل 1: Free For All البته یک پاس آرایشی جدید را معرفی می کند که بازیکنان می توانند از طریق آن راه خود را باز کنند. Mediatonic می گوید 100 سطح لباس، احساسات، جشن ها و بسیاری دیگر در راهرو موجود است. علاوه بر این لوازم آرایشی، بازیکنان می توانند ارز جدید بازی، Show-Bucks را نیز برنده شوند. در Season 1 Pass، بازیکنان می توانند 300 شو-باک در مسیر رایگان و 1200 شو-باک در نسخه پریمیوم برنده شوند. اگر بازیکنان این Show-Bucks را عاقلانه ذخیره کنند، می توانند از آنها برای خرید بلیط فصل 2 هنگام راه اندازی استفاده کنند. بازیکنان همچنین می توانند از Show-Bucks برای خرید اقلام در فروشگاه Fall Guys استفاده کنند. اکثر مواردی که می توان با Show-Bucks خریداری کرد، به طور غیرعادی کمیاب یا بالاتر هستند.

خاکریزی محتوای جدید

در نهایت، آخرین قسمت از محتوایی که در ابتدای فصل اول عرضه می‌شود: رایگان برای همه، به شدت به بازی، نان و کره تجربه Fall Guys مربوط می‌شود. دورهای جدید و موانع متعددی وارد بازی می شوند، از جمله Hex-A-Ring، Volleyfall، Speed ​​​​Circuit، The Blast Ball، Track Attack، The Swiveler و Bounce Party.

Hex-A-Ring را می توان ترکیبی از Hex-A-Gone و Roll Off دانست. کارت شبیه Roll Off به نظر می رسد، اما کاشی های شش ضلعی مانند کف در حال محو شدن هستند. بازیکنان باید از مهارت های خود استفاده کنند تا در حالی که روی کاشی های شش ضلعی کف موجود باقی می مانند، استوانه چرخشی به سمت آنها نیاید. سه لایه کاشی وجود دارد و پس از ناپدید شدن هر سه لایه، سوراخی در این مکان ایجاد می شود که بازیکنان می توانند از طریق آن سقوط کنند. Hex-A-Ring کارتی از Crown Final است.

به نظر می‌رسد والی‌فال رویکرد Fall Guys به والیبال است، در حالی که Track Attack یک مسیر با مانع است که هدف آن آزمایش تعادل و دانش بازیکنان روی نقشه است. Blast Ball حالتی است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا از موانع انفجاری جدید برای بیرون راندن بازیکنان دیگر از عرصه استفاده کنند. این نیز یک کارت نهایی تاج است.

Swiveller یک میدان گرد است که در آن بازیکنان هنگام دور زدن مسیر از چندین میله متحرک اجتناب می کنند و Bounce Party از بازیکنان می خواهد که برای کسب امتیاز از حلقه ها بپرند. در نهایت، Speed ​​​​Circuit یک کارت چند لایه است که بازیکنان را قادر می سازد از موانع متعدد اجتناب کنند.

همه اینها اکنون در فصل اول Fall Guys در دسترس است: رایگان برای همه.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.