منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • چیزهای جدید در فصل 2 فورتنایت: بدون ساخت و ساز، محافظ های برتر جدید و موارد دیگر

چیزهای جدید در فصل 2 فورتنایت: بدون ساخت و ساز، محافظ های برتر جدید و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چیزهای جدید در فصل 2 فورتنایت: بدون ساخت و ساز، محافظ های برتر جدید و موارد دیگر

پس از شروع بسیار آرام او، فصل 2 فورتنایت از راه رسید. فصل 2: ​​مقاومت می‌بیند که دستور خیالی بازگشت خود به جزیره را تکمیل می‌کند و با استفاده از آموزش عظیم برای شکستن زمین و فرود گروهی از نیروها آماده بازگرداندن آرتمیس از هفت نفر است. ما یک تفکیک کامل از سلاح های جدید فصل 2، وسایل نقلیه جدید، تغییرات گیم پلی، قهرمانان نبرد جدید – از جمله دکتر استرنج – و خیلی چیزهای دیگر داریم. در اینجا بررسی کامل شما از فصل 2 Fortnite است.

بدون ساختمان، صفحه نمایش جدید و موارد دیگر

به طور شگفت انگیزی، فصل 2 Fortnite بدون مکانیک ساخت شروع می شود. درست است، وقتی زیر آتش هستید نمی توانید دیوار بسازید – حداقل هنوز. طبق گفته Daytaminers، این بیلد در تاریخ 29 مارس دوباره به بازی بازخواهد گشت، اما این بدان معناست که شما برای مدت کمی بیش از یک هفته بدون کمک سازندگان، به حال خود رها خواهید شد.

در حال پخش: Fortnite، فصل 3، فصل 2، تریلر Resistance Story

با این حال، برای مقابله با این، مکانیک های جدید بازی معرفی شدند. این شامل یک سرعت تاکتیکی جدید – که در انفجارها استفاده می شود، اما سریعتر از یک سرعت معمولی است – و همچنین مزایای دیگری مانند پوشش محافظ برای افزایش زمان کشتن و مکانیک جدید پرش. از آنجایی که نمی توانید به پشت بام بروید، اکنون می توانید با دست از آنجا بالا بروید.

در حال حاضر، این حالت LTM در نظر گرفته می شود، اما در صورت محبوبیت، انتظار داریم Epic در آینده آن را به عنوان بخشی از بازی حفظ کند. با این حال، در حال حاضر، او در جلو و در مرکز است، بنابراین وارد آنجا شوید و بدون دیوار، رمپ، یا پیچ‌های دهه 90 مبارزه کنید – ببینید آیا همچنان می‌توانید پیروزی رویال خود را بدون هدایت جنگجوی درونی‌تان ببینید.

پاس نبرد

بازی Fortnite باز هم شامل هشت شخصیت جدید می‌شود، از جمله هفت شخصیت که می‌توان آن‌ها را به همان سرعتی که تصمیم گرفتید آن‌ها را باز کنید، و هشتمین – Marvel’s Prowler – که پوسته میان‌فصل امسال است. در اینجا لیست کامل قهرمانان برای پاس های نبرد برای فصل 2 آمده است (نکته: پرولر تنها شخصیت مارول نیست که اولین بازی خود را انجام داده است). در اطراف بمانید تا به زودی نگاهی به میدان نبرد کامل بیاندازیم.

سمت چپ: The Origin، Tsuki 2.0، Kiara KO، Doctor Strange، The Imagined، Prowler، Gunnar، Erisa
سمت چپ: The Origin، Tsuki 2.0، Kiara KO، Doctor Strange، The Imagined، Prowler، Gunnar، Erisa
 • تسوکی 2.0
 • گونار
 • خیالی
 • کیارا کو
 • منبع
 • اریسا
 • دکتر استرنج
 • پروولر

چگونه بازی Marvel’s Prowler را بدست آوریم

Prowler، یکی از دشمنان مرد عنکبوتی، در فصل 2 برای IO اسلحه می گیرد و می توانید در اواخر این فصل آن را باز کنید. طبق معمول، Prowler با چالش‌های خاص خود روبرو می‌شود که شما می‌خواهید برای مونتاژ کل کیت آرایشی او انجام دهید. امروز در باز کردن قفل این قهرمان جایزه عمیق‌تر می‌شویم.

تغییرات نقشه

IO پشتیبانی را در سراسر جزیره بازیابی می کند.
IO پشتیبانی را در سراسر جزیره بازیابی می کند.

مانند هر فصل، فصل دوم Fortnite با تغییرات زیادی در نقشه همراه است. اصلی ترین آنها در این فصل خطوط سرزمینی جدیدی هستند که توسط IO یا مقاومت ایجاد شده اند. وسایل نقلیه جدید مانند تانک ها، کشتی های هوایی و هلیکوپترهای اصلاح شده مکان های کلیدی را تزئین می کنند و به شما می گویند که آیا آنها توسط دوستان یا دشمنان اشغال شده اند. این فضا را تماشا کنید تا زمانی که به زودی همه تغییرات در نقشه Fortnite را تجزیه کنیم.

سلاح ها و آیتم های جدید

مبارزه با SMG
مبارزه با SMG

برای فصل 2 فورتنایت، یک لوت استخر بسیار بازطراحی شده ارائه می شود که بسیاری از سلاح های قدیمی را به نمایش می گذارد و چندین سلاح کاملاً جدید را معرفی می کند. در اینجا ما به زودی با تمام سلاح‌ها و آیتم‌های جدیدی که هنگام کاوش در فصل ۲ Fortnite پیدا خواهید کرد، ارتباط خواهیم داشت.

عجیب و غریب و اسطوره

برخی از بازیکنان بازی Fortnite را فقط برای دیدن و استفاده از آیتم‌های کمیاب بازی می‌کنند. Exotics and Mythics برای فصل 2 بازگشته‌اند و در اینجا ما شما را با تمام مواردی که می‌توانید پیدا کنید، قیمت آنها و اینکه چه کسی آنها را می‌فروشد آشنا می‌کنیم – یا زمانی که آنها را شکست دادید آنها را آزاد کنید.

کوئست های شمشیر Omni

شمشیر Omni را می توان به دلخواه مدل داد.
شمشیر Omni را می توان به دلخواه مدل داد.

جایزه یک پاس نبرد اولیه، شمشیر Omni است، یک کلنگ کاملاً شخصی که می‌توانید آن را به دلخواه طراحی کنید. پس از باز شدن قفل، می‌توانید چالش‌های ویژه Omni Sword را برای برنده شدن اسلات‌های قابل تنظیم دنبال کنید. ما به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این جایزه جدید سرگرم کننده به اشتراک خواهیم گذاشت.

مکان های NPC

ساکنان جزیره بار دیگر آواره شدند و چهره های جدیدی را به مکان های جدید آوردند. شما می خواهید با همه ملاقات کنید تا اقلامی بخرید، آنها را به عنوان متحد استخدام کنید و مزایایی مانند اطلاعات در مورد طوفان های آینده را باز کنید. در اینجا ما شما را به یک تور با راهنما می بریم که در آن همه این NPC ها را می توان پیدا کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.