منو سایت

چگونه در V Rising یک قلب بدون لک و جوهر خون بیشتری بدست آوریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه در V Rising یک قلب بدون لک و جوهر خون بیشتری بدست آوریم

چگونه در V Rising یک قلب بدون لک و جوهر خون بیشتری بدست آوریم

در قسمت V Rising در اواسط بازی با ماموریتی مواجه می شوید که باید پایگاه خود را با آیتم های مختلف ارتقا دهید. در قلب این ماموریت ها آیتمی به نام Greater Blood Essence قرار دارد که همانطور که از نامش پیداست نسخه پیشرفته تری از Blood Essence استاندارد است. شکل استاندارد Blood Essence قلب قلعه را تغذیه می کند که باعث می شود قلعه شما کار کند. نسخه بزرگتر آن به شما امکان می دهد وسایلی مانند تابوت خدمتکار و سلاح ها و زره های با کیفیت بالاتر بسازید. با این حال، برای به دست آوردن جوهر خون بزرگ، به ماده دیگری به نام قلب معصوم نیاز دارید.

مانند بسیاری از عناوین بقا، برخی از موارد وجود دارد که پیدا کردن آنها بسیار سخت تر از سایرین است. قلب مطهر یکی از این اشیاء است. بازیکنان در تلاش برای به دست آوردن مواد در هر زمان در V Rising با مشکل مواجه بودند. اگر می‌خواهید جوهر خون بزرگ بسازید، اما به قلب بی‌عیب نیاز دارید، ما سعی می‌کنیم در راهنمای زیر به شما کمک کنیم راه‌هایی را برای به دست آوردن آن پیشنهاد کنید.

به دست آوردن قلب بی عیب و جوهر خونی بیشتر

شاید قبلاً حدس زده باشید که قلب بی عیب یک شی نادر است که در V Rising سقوط می کند. در زمان نوشتن، هیچ راه روشنی برای به دست آوردن قلب وجود ندارد. برخی از بازیکنان گزارش می دهند که دشمنان بالاتر از سطح 18 به احتمال زیاد پس از مرگ آزاد می شوند، اما این مورد توسط هیچ رسمی پشتیبانی نمی شود. اگر واقعاً درست است، اگر می‌خواهید فرصتی برای گرفتن یک قلب بی‌عیب داشته باشید، ممکن است بخواهید رئیس‌های سطح پایین‌تری مانند آلفا ولف یا کیلی فراست آرچر تشکیل دهید. در حالی که Alpha Wolf دارای سطح توصیه شده 16 است، بازیکنان گزارش می دهند که یک قلب به عنوان قطره دریافت کرده اند تا او را در Farbane Woods شکست دهند. گزارش های دیگر نشان می دهد که دشمنان بالاتر از سطح 30 بیشترین شانس را برای از دست دادن قلب Immaculate دارند، که با توجه به نادر بودن آیتم، احتمال بیشتری دارد.

در مورد راه‌های دیگر برای به دست آوردن قلب بی‌عیب، به نظر نمی‌رسد راهبردهای خاصی وجود داشته باشد. فقط ممکن است مجبور شوید در اطراف Farbane Woods یا سایر مناطق شمالی V Rising به امید کشتن دشمن و دریافت آیتم به عنوان یک قطره پرسه بزنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که می توانید چهار قلب بی عیب مجزا را بدست آورید، توصیه می کنیم فوراً از آنها برای ایجاد موجود خونی بزرگ استفاده کنید. این را می توان در Blood Press انجام داد، که می تواند در پایگاه شما پس از چند ماموریت اولیه بازی ساخته شود.

برای همه بازیکنان بدشانس، ممکن است مجبور باشید تا اواسط بازی V Rising صبر کنید. در اینجا، پس از شکست دادن رئیس تریستان شکارچی خون آشام، دستور ساخت یک جوهر خون عالی بدون نیاز به قلب بی عیب و نقص به شما داده می شود. در عوض، تنها چیزی که نیاز دارید 200 عصاره خونی ساده و فشار خون است.

اگر روشی برای رشد قلب های بی عیب و نقص در انجمن V Rising ظاهر شود، ما مطمئناً این مقاله را به روز خواهیم کرد. در عین حال، می‌توانید در مورد شش نکته ما برای بازی V Rising یا نحوه یافتن آسیاب گریزان بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.