منو سایت

چگونه در Elden Ring اژدهاد Placidusax را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه در Elden Ring اژدهاد Placidusax را شکست دهیم

نبرد با Elden Ring Placidusax شما را با یکی از سرسخت ترین اژدهایان بازی روبرو می کند. اگرچه این یک نبرد اختیاری است، اما باید به شدت به اتمام آن فکر کنید. پیروزی برای شما یک حافظه با شانس به دست آوردن یک شمشیر قدرتمند و جادوی آتشین یک اژدهای قدیمی به ارمغان می آورد – یا هر دو، اگر کارت های خود را به درستی بازی کنید.

Placidusax در Elden Ring کجاست؟

فقط در پایان بازی می توانید به Placidusax برسید. لرد اژدها در فارام آزولا در حال فروپاشی زندگی می کند، شهری ویران شده در آسمان که پس از شکست دادن غول آتش به آنجا می رسید. در نزدیکی سایت پل بزرگ سوار آسانسور شوید، از کلیسا عبور کنید و تا رسیدن به جنگل کوچکی از درختان ادامه دهید. به پایین نگاه کنید، تاقچه ای را در زیر خود خواهید دید. این قطره شما را نمی کشد، اگرچه اگر نمی خواهید ریسک کنید، می توانید از پنبه نرم به عنوان بیمه استفاده کنید.

به سمت گردباد ادامه دهید. در نهایت به قسمت بزرگی از دیوار ویران شده ای می رسید که وسط آن طاقچه ای خالی است. به طاقچه نزدیک شوید و بازی شما را به دراز کشیدن دعوت می کند. انتخاب دراز کشیدن شما را به عرصه ی رئیس می برد. توجه: قبل از مصرف Placidusax باید حداقل در سطح 100 با یک سلاح کاملاً ارتقا یافته باشید. استفاده از قوس ران قبل از نبرد نیز ایده خوبی است، به خصوص اگر رون بزرگ گودریک یا رادان را دارید.

نبرد با رئیس Elden Ring Placidusax

همانطور که از فرمانروای همه اژدها انتظار دارید، استخر حرکت Placidusax با Agheel ها و Smarags هایی که تاکنون با آنها جنگیده اید متفاوت است. آنها از آتش و رعد و برق مقدس استفاده می کنند، با ناخن های خود آسیب فیزیکی وارد می کنند و می توانند در ابری از دود ناپدید شوند. تجهیزات طلسم Boltdrake – در حالت ایده آل یک نسخه بهبود یافته – ایده خوبی برای این نبرد است.

کاربران سحر و جادو و صاحبان کمان یک مزیت دارند. ضربه زدن به Placidusax از راه دور نسبتاً آسان است و بنابراین از بیشتر حملات مزاحم آنها جلوگیری خواهید کرد. شخصیت های غوغا باید حرکت اژدها را با چنگال یاد بگیرند و پس از ناپدید شدن اژدها را دنبال کنند تا از حرکات کشنده تر آن جلوگیری کنند. Placidusax در آتش ضعیف گزارش شده است. ما بعد از پوشاندن سلاح ها با آتش تفاوت قابل توجهی متوجه نشدیم – و تلفظ طلسم های آتش خیلی طول می کشد – اگرچه به هر حال ارزش امتحان کردن را دارد.

همانطور که به اژدها نزدیک می شوید، آنها یک فلش قرمز را در سراسر میدان نبرد احضار می کنند. این حمله مدت ها قبل از اصابت نور تلگراف می شود، بنابراین می توانید از نقاط قرمز درخشان روی زمین دوری کنید تا در امان باشید و در صورت استفاده از سلاح های دوربرد چندین حمله انجام دهید.

Placidusax گاهی اوقات آتش طلایی را در رنگین کمان در مقابل خود تنفس می کند یا از بالای سر خود پرواز می کند و آتش را در یک خط مستقیم تف می دهد. در ابتدا کمتر، اما اغلب زمانی که سلامتی آنها ضعیف می شود، Placidusax همچنین پرتوهای آتش طلایی را از هر دو سر پرتاب می کند. این حمله طولانی ترین دامنه حملات آتش را دارد، اما اگر در کنار یا پشت Placidusax بمانید، به راحتی قابل اجتناب است.

وقتی نزدیک Placidusax هستید، آنها اغلب پاهای خود را به عقب بلند می کنند، ناخن های خود را با رعد و برق قرمز پر می کنند و می برند. این یک حمله سریع است، بنابراین باید به سرعت از آن اجتناب کنید. Placidusax همچنین از حرکت استاندارد دم اژدها استفاده می کند، اگرچه به نظر کمتر رایج است.

دو برابر شدن سرها یعنی دو برابر شدن شعله ها.
دو برابر شدن سرها یعنی دو برابر شدن شعله ها.

ترفند ناپدید شدن آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است. وقتی نزدیک هستید، Placidusax ناگهان در ابری از دود ناپدید می شود. دود عمدتا از بین می رود، اما می توانید مسیرهای آن را دنبال کنید تا ببینید Placidusax کجا دوباره ظاهر می شود. مضرترین حمله شامل اژدها می شود که در آسمان ناپدید می شود و پس از برخورد با شما دوباره ظاهر می شود. گاهی اوقات پس از ناپدید شدن، نزدیک می مانند و یک سری حملات سریع انجام می دهند، جایی که دوباره ظاهر می شوند، با چنگال های برق زده می چرخند و این ترفند را چندین بار دیگر پشت سر هم تکرار می کنند.

اجتناب از این زنجیره حمله نسبتاً آسان است، زیرا می توانید از آن اجتناب کنید، اما Placidusax اغلب آن را با شعله طلایی دنبال می کند. اجتناب از این امر بسیار دشوارتر است، زیرا اژدها به محض اینکه از چنگال های خود بریده شود، حمله شعله ای را آغاز می کند. بهترین راه برای ایمن ماندن این است که از ابر دود دور بمانید تا از محدوده خارج شوید.

می‌توانید تعادل Placidusax را به هم بزنید، اگرچه اغلب بهتر است از این زمان برای طلسم قوی‌تر، بازیابی سلامتی یا استفاده از یک آیتم برای بهبود عملکرد استفاده کنید. مگر اینکه نزدیک باشید، Placidusax تا زمانی که به آنها برسید بهبود می یابد و شما را در معرض خطر قرار می دهد.

پس از شکست دادن Placidusax، Remembrance of Dragonlord را دریافت خواهید کرد. اگر یادبود Enia the Finger Reader را به Roundtale Hold ببرید، می توانید Dragon King’s Cragblade یا Placidusax Ruin را خریداری کنید. اولی یک شمشیر است که مهارت آن به شما اجازه می دهد تا به ابر تبدیل شوید و در صورت برخورد صاعقه دوباره ظاهر شوید، در حالی که دومی طلسمی است که نفس آتشین طلایی اژدها را فرا می خواند. می توانید از یکی از مقبره های سرگردان در مجموعه مقبره لیورنیا دیدن کنید – با فرض اینکه دیگر از آنها استفاده نکرده اید – و یادبود را کپی کنید. این بدان معناست که می توانید به انیا برگردید، 2000 رون خرج کنید و هر موردی را که برای اولین بار از دست داده اید دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.