منو سایت

چگونه در الدن رینگ ماسک سفید داشته باشیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه در الدن رینگ ماسک سفید داشته باشیم؟

راز فاش شده است: ساخت‌های Bleed در هدف فعلی PvP Elden Ring OP هستند و در PvE به همان اندازه خارق‌العاده هستند. با توجه به امتیازات کافی در Dexterity، اکثر سلاح های خونریزی دهنده – از Moon Veil تا Rivers of Blood – گزینه های مناسبی هستند. اما تجهیزاتی که برای جفت کردن با این سلاح‌ها انتخاب می‌کنید، ساخت Bleed را واقعاً عالی می‌سازد و White Mask بهترین گروه است.

هنگام اعمال خونریزی، ماسک سفید قدرت حمله را افزایش می دهد.
هنگام اعمال خونریزی، ماسک سفید قدرت حمله را افزایش می دهد.

ماسک سفید سکان مجموعه جراحان نظامی است. هنگام پوشیدن، قدرت حمله شما را در 20 ثانیه پس از ایجاد خونریزی به دشمن 10 درصد افزایش می دهد. او حتی با طلسم rapture of the Lord of the Blood رتبه بندی می کند که قدرت حمله را 20٪ افزایش می دهد. در ترکیب، شما دائماً با 30٪ آسیب بیشتر به دشمنان ضربه خواهید زد.

در حال پخش: الدن رینگ: بهترین زمان بعد از لیورنیا

اگرچه امکان دریافت وایت ماسک در ابتدای بازی وجود دارد، اما کمی تلاش می خواهد. در کاخ موگوین، یکی از وحشیانه ترین مناطق در کل حلقه الدن واقع شده است. گذراندن آن در سطح پایین‌تر کار دشواری است، اما وقتی این کار را انجام دادید، برای هر ساخت Bleed یک تجهیزات کلیدی خواهید داشت که می‌تواند شما را در کل تجربه PvE و حتی PvP ببرد.

نکته مهم: کشتن Mohg، Lord of Blood مانع از دریافت ماسک سفید می شود! اگر قبلاً او را شکست داده اید، باید تا NG + صبر کنید تا این Helm را بدست آورید.

ورود به کاخ موگین

دو راه برای رسیدن به کاخ موگوین وجود دارد: ماموریت White Mask Varre را کامل کنید یا به پورتالی در اعماق میدان برفی روشن برسید.

خط تمثیل ماسک سفید وار

Varre White Mask را می توان در اوایل بازی اجرا کرد، بنابراین اگر می خواهید در یک بازی جدید در اسرع وقت ماسک سفید را دریافت کنید، می توانید از این گزینه استفاده کنید.

Varre اولین NPC است که در Elden Ring ملاقات می کنید، درست در کنار اولین پله فیض ایستاده است. در اینجا با او صحبت کنید، سپس پس از شکست دادن گودریک گرافت در قلعه Stormveil (یا پس از دریافت رون بزرگ) به این مکان بازگردید. او به شما دستور می دهد که از میز گرد دیدن کنید و با دو انگشت ملاقات کنید. این کار را انجام دهید، سپس به Liurnia of the Lakes بروید.

محل کلیسا روزا
محل کلیسا روزا

دومین مکانی که Varre را خواهید یافت، در کلیسای روزا، درست در جنوب آکادمی Raya Lucaria است. در اینجا با او صحبت کنید و به او بگویید که دو انگشت “درست به نظر نمی رسند” وقتی او در مورد تصور شما از آنها می پرسد. دوباره با او صحبت کنید و او پنج انگشت Festering Bloody Fingers را به شما می دهد، یک ماده مصرفی که برای حمله به دیگر بازیکنان PvP استفاده می شود.

از انگشتان خود برای حمله به سه بازیکن مختلف استفاده کنید، سپس به Varre برگردید. او از شما می خواهد که به او در خدمت نورانی موهگ، پروردگار خون بپیوندید. به او اجازه بده تا تو را مسح کند و او به تو لطف پروردگار خون را عنایت می کند و به تو دستور می دهد که در آخرین قدم آن را در خون دوشیزه آغشته کنی.

محل کلیسای بازداشتگاه
محل کلیسای بازداشتگاه

نزدیکترین مکان به این کلیسای بازداشتگاه است که در گوشه شمال شرقی لیورنیا پنهان شده است. وقتی به آنجا رسیدید، به سمت بدن دختر روی صندلی بروید. ست Finger Maiden را از او بگیرید، سپس گزینه «لکه کردن یک حوله با خون دختر» را انتخاب کنید.

Pureblood Knight's Metal می تواند شما را مستقیماً از هر کجا به کاخ موگوین منتقل کند.
Pureblood Knight’s Metal می تواند شما را مستقیماً از هر کجا به کاخ موگوین منتقل کند.

با در دست داشتن Lord of Blood’s Favor تازه خیس شده، به Varre برگردید. او بابت انجام آخرین آزمایش به شما تبریک می‌گوید، انگشت شما را قطع می‌کند و برای استفاده مکرر با انگشت خونی به شما پاداش می‌دهد. دوباره با او صحبت کنید و او مدال شوالیه اصیل را به شما می‌دهد، یک آیتم قابل استفاده مجدد که می‌تواند فوراً شما را از هر کجا به کاخ موگوین انتقال دهد. از آن استفاده کنید، از پله ها بالا بروید و در ورودی مقبره سلسله استراحت کنید.

پورتال روشن در یک میدان برفی

این یک گزینه به مراتب ساده تر است، اما تا بعد از بازی نمی توانید به آنجا برسید. ابتدا باید با مونتاژ هر دو نیمه مدالیون دکتوس (به ترتیب در لیمگریو و کلید) به فلات آلتوس برسید. از آنجا باید Morgott، Omen King را در Leyndell شکست دهید تا به قله های کوه غول ها دسترسی پیدا کنید. در نهایت، شما باید ماموریت Latenna را برای به دست آوردن هر دو نیمه مدالیون مخفی Haligtree انجام دهید. تنها در این صورت می توانید با استفاده از Grand Lift of Rold به میدان برفی روشن دسترسی پیدا کنید.

پورتال کاخ موگوین را در صخره ای در شمال غربی خرابه های Yelough Anix خواهید دید.
پورتال کاخ موگوین را در صخره ای در شمال غربی خرابه های Yelough Anix خواهید دید.

هنگامی که به جاده پنهان به Haligtree Site of Grace رسیدید، به سمت شمال غربی بروید تا به خرابه های Yelough Anix برسید – دیدن از میان برف در این منطقه دشوار است، اما اساساً یک شات است. از آنجا، به سمت شمال غربی ادامه دهید تا زمانی که آلبینوریک تنها را بیابید که از یک پورتال در کنار صخره محافظت می کند. Sanguine Noble Invader را دانلود کنید، مجموعه Sanguine Noble را بردارید و وارد پورتال کاخ Mohgwyn شوید. از غار خارج شده و مسیر سمت چپ را دنبال کنید تا به قصر Approach، تاقچه-مسیر گریس برسید.

محل ماسک سفید

ماسک سفید را در دریاچه ای از خون در قسمت جنوب شرقی نقشه خواهید دید. برای رسیدن به آنجا از ورودی مقبره سلسله، به سادگی از پله ها پایین رفته و به جلو ادامه دهید و صخره سمت راست را در آغوش بگیرید تا دریاچه خون به یک نهر باریک شود. در مقابل شما کلاغ های غول پیکر، سگ ها و آبفشان های خونین مرگبار خواهند بود، پس آرام قدم بردارید. برای رسیدن به اینجا از قصر Approach، تاقچه-مسیر گریس، از تپه پایین بروید و از انبوهی از آلبیناوریان بگذرید. پس از رسیدن به دریاچه، دیوار سمت چپ را در آغوش بگیرید تا به رودخانه برسید.

ادامه بده در این منطقه توسط سه مهاجم مختلف NPC با ماسک سفید بی نام مورد حمله قرار خواهید گرفت. به طور طبیعی باعث خونریزی می شوند. اگر در آنها گیر بیفتید، ترکیب آنها می تواند کشنده باشد، پس آماده باشید که وقتی آنها به شما عجله می کنند فرار کنید. سعی کنید قبل از ورود برخی از دشمنان را از راه دور قطع کنید یا مهاجمان را فریب دهید. کلاغ های غول پیکر بسیار تهاجمی هستند و می توانند شما را از فاصله دور تشخیص دهند.

محل ماسک سفید
محل ماسک سفید

اولین مهاجم درست در ورودی دریاچه ظاهر می شود. دومی در نزدیکی صخره های سمت چپ ظاهر می شود. هیچ کدام از آنها هیچ شیئی را رها نمی کنند، اما شما همچنان می خواهید آنها را از سر راه بردارید. در نهایت به سمت صخره ای در انتهای جنوبی دریاچه بروید. آخرین مهاجم را در آنجا، پشت یک درخت بزرگ خواهید یافت.

محل آخرین مهاجم
محل آخرین مهاجم

آخرین مهاجم را بکشید تا کیت جراح نظامی، ماسک سفید و هر چیز دیگری را دریافت کنید. لباس بپوشید و شاهد افزایش آسیب ساختمان Bleed خود باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.