منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چگونه با 5G و بازی های ابری، بازی های ویدیویی واقعی AAA را روی گوشی خود انجام دهید

چگونه با 5G و بازی های ابری، بازی های ویدیویی واقعی AAA را روی گوشی خود انجام دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه با 5G و بازی های ابری، بازی های ویدیویی واقعی AAA را روی گوشی خود انجام دهید

اگر می‌خواهید جدیدترین بازی‌های AAA را با چیزی جز گوشی خود بازی کنید، بازی‌های ابری ممکن است راه‌حل شما باشند. همیشه اینطور نبود – در زمان های قبل از 5G، بازی های موبایل همیشه برای بازی های سریع خاموش بود.

اما این به لطف قدرت اتصالات متوالی 5G با تأخیر کم، مانند پوشش ملی 5G AT&T تغییر کرده است..

AT&T به مشتریان واجد شرایط 5G دو تا از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش بازی موجود امروزی، NVIDIA GeForce Now و Stadia Pro Google را ارائه می‌دهد. با AT&T، می توانید هر دو را به مدت 6 ماه به صورت رایگان * امتحان کنید تا ببینید کدام سرویس برای شما بهترین است.

شرحی ارائه نشده است

اگر یک گیمر رایانه با کتابخانه بزرگ Steam هستید، باید با GeForce NOW شروع کنید. این به شما امکان می دهد تا به پخش بیش از 1200 بازی پشتیبانی شده از حساب های Steam، Ubisoft، Epic، Origin یا GOG خود و همچنین دسترسی به بازی های ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید. اعضای GeForce NOW همچنین می توانند نزدیک به 100 مورد از بهترین بازی های رایگان را پخش کنند. بهترین بخش این است که به لطف سطح برنامه رایگان، حتی نیازی به پرداخت هزینه برای ورود به طبقه همکف نیست.

با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید قفل قدرت GeForce NOW را باز کنید، می‌توانید اشتراک ممتازی دریافت کنید که گزینه‌های گرافیکی بهتر و نرخ فریم بالاتر را در اختیار شما قرار می‌دهد – و به شما امکان می‌دهد از صف‌های ورودی صرفنظر کنید. همه مشتریان واجد شرایط AT&T 5G، اعم از فعلی یا جدید، می‌توانند با مراجعه به att.com/gaming، عضویت شش ماهه GeForce NOW Priority را از ما دریافت کنند.

AT&T همچنین به مشتریان جدید و فعلی 5G خود شش ماه Stadia Pro ارائه می دهد. Stadia Pro بیش از 50 بازی را برای سفارش و بازی در چند ثانیه ارائه می دهد و بازی های جدیدی هر ماه اضافه می شود. و مانند GeForce Now، Stadia دارای یک سطح رایگان است که شامل تعدادی از عناوین رایگان بازی مانند Destiny 2 و Super Animal Royale به همراه بیش از 200 بازی برای خرید فردی است.

شایان ذکر است که اگر اشتراک Ubisoft + دارید، به سادگی با پیوند دادن حساب های خود، به هر بازی Ubisoft در Stadia و GeForce NOW دسترسی فوری خواهید داشت.

شرحی ارائه نشده است

اگر این خدمات برای شما مناسب نیست، یک دسته کامل وجود دارد دیگران خدمات عالی بازی ابری برای انتخاب. Xbox Game Pass Ultimate یک کتابخانه گسترده برای کنسول و رایانه شما دارد، از جمله هر بازی Halo که برای پخش بر روی تلفن شما موجود است. به طور مشابه، آمازون لونا شامل یک کتابخانه رو به رشد از بازی های جریان و چندین اشتراک برای انتخاب می شود، از جمله گزینه ای متمرکز بر بازی های خانواده محور. اگر به بازی های نوستالژیک و رترو علاقه دارید، Antstream شما را پوشش داده است.

اگرچه هر سرویس بازی ابری شامل یک طرح کنترل لمسی است که به شما امکان می دهد بدون گیم پد بازی کنید، اما اگر از یک کنترلر واقعی استفاده نکنید، هر بازی زمان خوبی نخواهد بود. برای اینکه بازی‌های ابری خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید، گیمرهای موبایل ممکن است بخواهند برای این تجربه واقعی کنسول، یک کنترلر بازی موبایلی استفاده کنند. اگر چه کنترل‌کننده‌ای که می‌خواهید استفاده کنید ممکن است به سرویس یا سرویس بازی ابری که می‌خواهید استفاده کنید بستگی دارد.

اگر یک گیمر هستید، احتمال زیادی وجود دارد که قبلاً یک کنترلر دارید که برای شما کار می کند. به عنوان مثال، هر دسته اخیر Xbox یا Sony Dual Shock 4 باید با هر تلفن 5G عالی کار کند، اما کنترلرهای Stadia و Luna نیز وجود دارند که به طور خاص برای بازی های ابری آنها طراحی شده اند که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید. اگر هیچ یک از این گزینه ها برای شما کار نمی کند، GeForce NOW لیستی از گیم پدهای بلوتوث توصیه شده برای گوشی شما را در اینجا ارائه می دهد.

شرحی ارائه نشده است

برای اینکه واقعاً گوشی خود را به یک دستگاه بازی تبدیل کنید، Razer Kishi را بررسی کنید. تلفن مستقیماً داخل کنترلر می رود و یک تجربه بازی واقعاً یکپارچه را ارائه می دهد که با یک دستگاه مخصوص بازی به دست می آورید.

در این مرحله، همه چیزهایی را که برای ادامه نیاز دارید دارید. علاوه بر این، از آنجایی که همه این بازی‌ها در فضای ابری بازی می‌شوند و به دستگاه شما پخش می‌شوند، بازی‌های ذخیره‌شده شما نیز در فضای ابری خواهند بود. این بدان معناست که می‌توانید یک تلفن جدید دریافت کنید یا بین دستگاه‌های مختلف سوئیچ کنید و ضبط‌های شما در آنجا خواهد بود.

با این کار تمام اطلاعاتی را که برای غوطه ور شدن در دنیای بازی های ابری 5G نیاز دارید در اختیار دارید. به آینده خوش آمدید

* باید یک دستگاه 5G واجد شرایط با طرح بی سیم واجد شرایط (حداقل 75 دلار در ماه قبل از تخفیف) داشته باشید. پس از 6 ماه، Stadia Pro با 9.99 دلار در ماه تمدید شد. مگر اینکه کنسل کنید دسترسی Nvidia، Stadia و 5G به یک دستگاه سازگار نیاز دارد. AT&T 5G در همه جا در دسترس نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد پوشش 5G به att.com/5Gforyou مراجعه کنید. اسubj. عوض شدن. مشتریان بی سیم جدید یا موجود AT&T. هزینه ها، مالیات ها و سایر هزینه ها و محدودیت ها اعمال می شود. دیدن att.com/gaming برای جزئیات

* AT&T 5G به یک طرح و دستگاه سازگار نیاز دارد. 5G در همه جا در دسترس نیست. قابل اعتماد و متخصص att.com/5Gforyou برای جزئیات

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.