منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چگونه بازی های تابستانی را در Xbox و Bethesda تماشا کنیم و چه انتظاری داریم

چگونه بازی های تابستانی را در Xbox و Bethesda تماشا کنیم و چه انتظاری داریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چگونه بازی های تابستانی را در Xbox و Bethesda تماشا کنیم و چه انتظاری داریم

اگرچه E3 2022 لغو شده است، چندین رویداد مهم بازی در تابستان امسال در راه است، که یکی از آنها نمایشگاه Xbox & Bethesda Games است. اگرچه این رویداد هنوز کمی رایگان است، اما هرگز برای آماده شدن زود نیست، و در اینجا در این پست، نحوه تماشای یک ویترین و انتظارات را خلاصه می کنیم.

پس از خرید غول بازی در سال 2020، مایکروسافت مالک بتسدا است، بنابراین شرکت‌ها نمایشگاه خود را با هم به این ترتیب سازماندهی می‌کنند.

زمان ارائه بازی ها در Xbox و Bethesda است

معرفی بازی های Xbox & Bethesda در روز یکشنبه 12 ژوئن برگزار می شود. از ساعت 10:00 PT / 13:00 ET شروع می شود و می توانید ساعات بیشتری از منطقه را در زیر مشاهده کنید.

یکشنبه 12 ژوئن

  • 10:00 صبح PT
  • 12:00 سی تی
  • 13:00 ET
  • ساعت 18:00 به وقت گرینویچ
  • ساعت 2 بامداد JST (دوشنبه، 13 ژوئن)
  • 3 بامداد AEST (دوشنبه، 13 ژوئن)

مدت زمان ارائه بازی ها در ایکس باکس و بتسدا چقدر است

مایکروسافت هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که نمایشگاه Xbox & Bethesda Games چقدر ادامه خواهد داشت، اما مدیر بازاریابی، آرون گرینبرگ در توییتر گفت که باید در محدوده 90 دقیقه باشد. «هنوز زمان نهایی برای اجرای نمایش را نداریم. گرینبرگ گفت، اما بله، ما معمولاً به محدودیت 90 دقیقه نزدیک می شویم.

برای مقایسه، رویداد Xbox & Bethesda 2021 1 ساعت و 25 دقیقه به طول انجامید.

نمایشگاه Xbox & Bethesda Games برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است
نمایشگاه Xbox & Bethesda Games برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است

نحوه تماشای Xbox & Bethesda Games Showcase

نمایشگاه بازی‌های Xbox & Bethesda در مکان‌های مختلفی از جمله صفحات رسمی Xbox YouTube، Twitch و TikTok و سایر موارد پخش خواهد شد. مایکروسافت این رویداد را به بیش از 30 زبان از جمله ASL پخش خواهد کرد. GameSpot همچنین یک ویترین زنده را به ویترین فروشگاه خواهد آورد.

در بازی های Xbox & Bethesda چه انتظاری داریم

مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد که نمایشگاه بازی‌های Xbox & Bethesda شامل «عناوین شگفت‌انگیز» از استودیوی بازی‌سازی Xbox، Bethesda و شرکای شخص ثالث مایکروسافت در سراسر جهان خواهد بود. به گفته این شرکت، به‌روزرسانی‌هایی برای Xbox Game Pass و تلاش‌های مایکروسافت در حوزه رایانه نیز وجود خواهد داشت.

مایکروسافت هیچ جزئیاتی در مورد بازی های نمایش داده شده در این رویداد ارائه نکرد، اما Starfield از Bethesda یک شرط مطمئن است – این بازی در 11 نوامبر 2022 عرضه می شود و می تواند یکی از بزرگترین بازی های امسال باشد. مایکروسافت همچنین بازی های جدید Fable و Forza Motorsport را در دست ساخت دارد که قابل نمایش است. در مورد Bethesda، این ویترین می‌تواند اخبار بیشتری در مورد بازی‌های Redfall و ایندیانا جونز از MachineGames به ارمغان آورد. مثل همیشه، مطمئناً اعلامیه های غیرمنتظره و اکتشافات جدید وجود خواهد داشت.