منو سایت

چندین بازی Assassin’s Creed در حال توسعه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چندین بازی Assassin's Creed در حال توسعه هستند

در گزارش مالی سه ماهه قبل، یوبی سافت از تاخیر در انتشار بازی کوتاه تری که قرار بود امسال عرضه شود، خبر داد. رسانه کوتاکو معتقد است این بازی DLC بازی Assassin’s Creed Valhalla است که باید به صورت مستقل منتشر می شد. به گفته جیسون شرایر، پروژه ریفت برای پر کردن تقویم انتشار بازی جدید یوبی سافت در حال توسعه است. منابع به Kotaku گفته اند که ساخت این بازی کوتاه است سری Assassin’s Creed همزمان، چند بازی دیگر نیز در دست ساخت هستند.

به گزارش پارسی گیم یکی از پروژه های جدید با نام Project Red شناخته می شود. گفته می شود که این یک بازی جهان باز جدید است که احتمالا در آسیا جریان دارد. در عین حال، بازی اکشن زنده Assassin’s Creed Infinity در دست تولید است و قرار است آینده Assassin’s Creed باشد. این سرویس آنلاین شامل بازی های داستانی و حالت های آنلاین خواهد بود و ممکن است پروژه های دیگری نیز در قالب این سرویس ارائه شود.

کوتاکو وجود «پروژه رد» را تایید کرد و دیری نگذشت که جیسون شرایر با یک توییت جدید ابعاد دیگری را فاش کرد. او نوشت که پروژه جدید بخشی از Infinity خواهد بود و به عنوان یک اثر مستقل منتشر نخواهد شد. منابع موثق گفتند این بازی در آسیا دنبال می شود. جف گراب هفته گذشته گفت که این احتمال وجود دارد که Assassin’s Creed به ژاپن فئودالی سفر کند و در نهایت ممکن است سفری جذاب به این منطقه زیبا داشته باشیم.

بازی از سری Assassin's Creed

پروژه های Assassin’s Creed در حال توسعه است

منابع کوتاکو اشاره ای به ژاپن نکرده اند. اما خودی ها می گویند ساخت Assassin’s Creed در ژاپن مدت هاست که توسط یوبی سافت مورد بررسی قرار گرفته است. این شرکت فرانسوی در سال های اخیر بارها از احتمال سفر Assassin’s Creed به ژاپن صحبت کرده است و این مشکل جدیدی برای آنها نیست. بازی موبایل Assassin’s Creed Memories در ژاپن فئودالی می گذرد و در نتیجه این منطقه با فرنچایز Assassin’s Creed آشنا است.

سه پروژه سری Assassin’s Creed در حال حاضر در حال توسعه هستند. یکی از آنها پروژه Rift است که نمایش اولیه آن به سال آینده موکول شد. این بازی کوتاه بر جنبه مخفی کاری تمرکز می کند و بیشتر خطی است. لازم به ذکر است که پروژه Rift در بغداد اتفاق می افتد و هفته گذشته شایعاتی در مورد این بازی منتشر شد. به گفته منابع Kotaku، ساخت این بازی با چالش های جدیدی روبرو بوده و در نتیجه عرضه آن تا سال آینده به تعویق افتاده است.

رویداد Ubisoft Forward امسال قرار است آینده Assassin’s Creed را فاش کند و به زودی می‌توانیم درباره پروژه‌های در حال توسعه اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در خبری دیگر، آواتار با تاخیر مواجه شد و چهار بازی یوبی سافت لغو شدند.

منبع: GameSpot