منو سایت

چقدر طول می کشد تا سرزمین عجایب تینی تینا کامل شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چقدر طول می کشد تا سرزمین عجایب تینی تینا کامل شود؟

بازی‌های Borderlands ماجراجویی‌های طولانی هستند که هر کدام می‌توانند ساعت‌ها از وقت گرانبهای شما را پر کنند. اما آیا در مورد به اصطلاح اسپین آف سریال اینطور است؟ سرزمین عجایب تینا کوچولو درسته یا نه؟ کمپین داستانی این بازی نسبت به سایر عناوین مشابه کوتاهتر است و البته هسته اصلی بازی به مراحل از پیش تعریف شده محدود نمی شود و می توانید وظایف فرعی را انجام دهید. برای اینکه بفهمید چقدر طول می کشد تا سریال عجایب تینی تینا بسته شود و تیتراژ پایانی پخش شود. با بازی پارسی همراه باشید.

Tiny Tina’s Wonderlands یک بازی تیراندازی اول شخص با عناصر اکشن است که می توانید به صورت گروهی تجربه کنید. شخصیت تینی تینا مانند بازی رومیزی نقش آفرینی اصلی، Dungeon Master است و می تواند دنیای بازی را تغییر دهد. این بازی مطابق با استانداردهای مجموعه Braderlands تولید شده و شامل شش کلاس شخصیت برای اولین بار در این مجموعه می باشد. مدت زیادی طول نمی کشد تا بازی را تمام کنید و می توانید آن را در یک روز تمام کنید.

زمان تکمیل سرزمین عجایب تینا کوچک است

زمان لازم برای تکمیل سرزمین عجایب تینی تینا

به گفته افرادی که بازی را به پایان رساندند؛ کمپین اصلی بازی Tiny Tina’s Wonderlands حدود چهارده ساعت محتوا دارد و البته اگر می خواهید با سختی بیشتری بازی کنید; کمی بیشتر طول می کشد. از آنجایی که با یک بازی اکشن نقش آفرینی سروکار داریم، لازم است شخصیت خود را بسازید و ارتقا دهید و در نتیجه لازم است در مراحل فرعی شرکت کنید و شرایط لازم برای رشد شخصیت را فراهم کنید.

تنها چند مرحله برای افزایش سطح کافی است و به همه آنها نیاز نخواهید داشت. دشمنان خطرناکی در مقابل شما هستند و برای مثال باید اژدها، اجنه و و و اگر قدرت کافی ندارید را شکست دهید. این آسان نخواهد بود. اگر بازی را کمی سخت می بینید. شما به راحتی می توانید سطح سختی را انتخاب کنید. در این حالت دشمنان 15 درصد بیشتر و شخصیت اصلی 15 درصد کمتر آسیب می بینند. با تمام این صحبت ها، حدود 15 ساعت برای تکمیل سرزمین عجایب تینی تینا کافی است. این بار فقط برای بخش تاریخ است.

چقدر طول می کشد تا سرزمین عجایب تینی تینا کامل شود؟

تریلر فیلم Tiny Tina’s Wonderlands منتشر شد

بازی دارای بخش های مختلفی است و به عنوان مثال حالت Chaos Chamber یک تجربه فریبنده است که می توانید پس از اتمام کمپین داستانی آن را تجربه کنید. مانند دیگر بازی های مشابه در این سبک، با چالش های مختلفی روبرو خواهید شد. اگر از آن دسته افرادی هستید که تمام تروفی ها را دریافت می کنید و بازی را 100% انجام می دهید، مراحل فرعی مختلفی وجود دارد. پس از آن، تکمیل Tina’s Wonderlands توسط Tiny حدود 20 ساعت طول می کشد که بسیار کمتر از بازی های Borderlands است.

منبع: GameSpot