منو سایت

چرا WoW: Dragonflight خانه بازیکن را شامل نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چرا WoW: Dragonflight خانه بازیکن را شامل نمی شود

چرا WoW: Dragonflight خانه بازیکن را شامل نمی شود

بازیکنان World of Warcraft مدت‌هاست که می‌خواهند فرصتی برای مالکیت و تزئین خانه‌ها در MMORPG بلیزارد داشته باشند، اما با افزونه Dragonflight که اخیراً اعلام شده است، این فرصت به دست نمی‌آید. در مصاحبه های مختلف، کارگردان بازی یون هازیکوستاس دلیل آن را توضیح می دهد.

نسخه کوتاه این است که اسکان بازیکنان کار بزرگی خواهد بود و اگرچه پشتیبانی گسترده ای از آن در بین تیم توسعه و بازیکنان وجود دارد، کار بسیار زیادی است، در عین حال باید از نظر موضوعی با موضوع مطابقت داشته باشد. هر پسوند داده شده

در حال پخش: تریلر فیلم افزونه World of Warcraft – Dragonflight

ترکیبی از هر یک از بسته‌های ویژگی‌های برنامه افزودنی، ترکیبی از مواردی است که از نظر موضوعی برای برنامه افزودنی مناسب است، انواع مختلف بازیکنان چه چیزی را دوست دارند، اما همچنین آنچه لازم است تا آن ویژگی در سطحی که بازیکنان انتظار دارند و لیاقتش را دارند در دسترس قرار دهد. ما باید تسلیم شویم تا این اتفاق بیفتد… و خانه بازیکنان بزرگ است. “این یکی از آن چیزهایی است که باید به درستی انجام دهید… این یک پروژه بزرگ است، یک تعهد بزرگ، و من می‌توانم بگویم که اگر این کار را انجام دهیم، احتمالاً توسعه‌های زیادی خواهد داشت – این یک ویژگی هنری به اندازه کافی بزرگ است. تنها.”

با این حال، اگرچه خانه بازیکنان به عنوان بخشی از Dragonflight نخواهد آمد، Hazikostas گفت که “رویا هنوز زنده است” و این چیزی است که تیم می خواهد روزی انجام دهد. این نظری است که هازیکوستاس در مصاحبه های متعدد و همچنین در مصاحبه با سایر اعضای تیم WoW بیان کرده است. بلیزارد می داند که در بالای لیست ویژگی های درخواستی قرار دارد، آنها می خواهند این کار را انجام دهند، اما به نظر می رسد موضوع تخصیص منابع مناسب و یافتن زمان مناسب برای استقرار آنها باشد.

خانه این بازیکن البته مشکلات خاص خودش را دارد. بازی MMORPG Final Fantasy XIV از Square Enix دچار بحران مسکن دیجیتال شده است و اکنون از یک سیستم قرعه کشی جدید برای توزیع زمین مجازی بین بازیکنان خوش شانس استفاده می کند.

آنچه بعدی در Dragonflight است یک مسابقه جدید قابل بازی، Dracthyr، و یک کلاس انحصاری جدید Dracthyr، Evoker است. او همچنین مکانیک Dragonriding را ارائه خواهد کرد که باید ناوبری در منطقه جدید Dragon Isles را جذاب‌تر کند و همچنین اصلاحات قابل توجهی در سیستم استعدادیابی و حرفه‌های بازی ایجاد کند. WoW: Dragonflight تاریخ انتشار ندارد، بلیزارد از رویکرد “وقتی آماده است” برای برنامه افزودنی استفاده می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.