منو سایت

چرا God of War Ragnarok پایان خوشی نخواهد داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چرا God of War Ragnarok پایان خوشی نخواهد داشت؟

میزان هیجان طرفداران God of War در چند ماه اخیر به بالاترین حد ممکن رسیده است و همه منتظر انتشار هستند. خدای جنگ راگناروک هستند. سازنده بازی به طرفداران این اطمینان را داد که عرضه God of War Regnarok در سال جاری انجام خواهد شد و این بازی منتشر خواهد شد. به جز ویدیوی جدید تولد God of War کوری بارلوگ، اطلاعات خاصی در ماه های اخیر منتشر نشده است و حدس زدن آن سخت است. در این مقاله به داستان پایان God of War Rganarok در مورد اینکه چرا سرنوشت تاریخ شیرین نخواهد بود بحث خواهیم کرد.

داستان این بازی و طرح داستان در نسخه 2018 سرنخ هایی را در اختیار ما قرار می دهد که سرنوشت داستان را رقم می زند. واضح است که این طرح بوی مرگ می دهد و تنها نتیجه منطقی آن مرگ کرت خواهد بود. سانتا مونیکا رسما اعلام کرده است که God of War Regnarok پایان ماجراجویی کرت در اسکاندیناوی باستان است و یک سه گانه نیست. همچنین ممکن است نسل دیگری تا انتشار نسخه جدید باقی بماند و شماره بعدی به زودی ساخته نشود. اما چرا باور داریم که پایان God of War Ragnarok‌ خوش نخواهد بود؟

خدای جنگ رگناروک

مرگ احتمالی کریتوس

یکی از دلایلی که طرفداران باید برای پایان تلخ دنباله God of War آماده شوند. سرنوشت احتمالی قهرمان داستان. استودیو سانتا مونیکا با انتشار هر بازی جدید پیوند خیر و شر را می شکند و مرزهای آن ها را غیرقابل لمس می کند. در حالی که تثلیث اصلی برای خدایان یونان و فساد آنها با جعبه پاندورا بود. در عین حال، ما نمی‌توانستیم کرت را به عنوان یک قهرمان توصیف کنیم و اعمال اخلاقی او به یک مرد شیطانی نزدیک بود. داستان انتقام او اگرچه جذاب است، اما هرگز بر سرنوشت او تأثیری نداشته است و کریتوس از زمان نسخه سوم هرگز با عواقب اعمال خود مواجه نشده است.

در طول سال ها، کرت انواع موجودات را سلاخی کرده و زندگی های بسیاری را از بین برده است. طرح داستانی از پیش تعیین شده به ما می گوید که شخصیت های قاتل پایان خوشی نخواهند داشت. در نسخه 2018 کریتوس سعی کرد با کمک پسرش از گذشته فرار کند و خود را نجات دهد. اما هر بار جلوی چشمانش ظاهر می شد و سرنخ هایی به ما می داد. زیرا خدای جنگ راگناروک پایان تاریخ در زبان اسکاندیناوی است. زمان زیادی برای کرت باقی نمانده است.

چرا God of War Ragnarok پایان خوشی نخواهد داشت؟

تریلر فاش کننده بازی God Of War Ragnarok + کیفیت 4K منتشر شد

صدها سال از پایان بازی God of War 3 می گذرد. کرت همچنان غبار خانواده اش را تحت استرس به دوش می کشد و سفر به دنیای جدید او را از گذشته اش فراری نداده است. افرادی مانند میمیر او را “روح اسپارتا” می نامند و این ممکن است شاهدی بر مرگ کرت باشد. اگر به بازی های قبلی نگاه کنیم، می بینیم که کریتوس هر بار در معرض مرگ دائمی قرار می گیرد و به طور معجزه آسایی نجات می یابد و این روند می تواند دوباره تکرار شود و اگرچه مرگ نهایی او را خواهیم دید، اما سانتا مونیکا آن را در نسخه Next به نوعی می بیند. به زندگی

داستان بازی God of War Ragnarok

هویت اصلی آترئوس

در آخرین لحظات God of War بود که فهمیدیم نام آترئوس در اساطیر نورس لوکی بوده است. از آن زمان، طرفداران حدس و گمان و نظریه های مختلفی را ارائه کردند. یک نظریه این است که آترئوس به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر پایان God of War Ragnarok و مرگ کرت تأثیر می گذارد و سرنوشت پیش بینی شده توسط غول ها به واقعیت تبدیل می شود.

سه گانه God of War را به عنوان پدرسالاری در نظر بگیرید. صحنه ترور زئوس بارزترین نمونه است. اما رابطه بین شخصیت های پدر و پسر در این سریال همیشه چالش برانگیز و پرتنش بوده است. از آنجایی که ما با آترئوس کاملاً آشنا هستیم، مرگ کرت به دست او می تواند یک تراژدی بزرگ باشد. در نهایت هر دو شخصیت اصلی بازی می توانند در Ragnarok زنده بمانند و تمام خدایان اسکاندیناوی را بکشند.

کارگردان بازی جدید گفت که باید طرفدارانش را برای مرگ، خیانت و سوء استفاده که از عناصر سری God of War هستند آماده کند و این گفتگو پایان God of War Ragnarok را شگفت زده کرد. منظورم این است که مرگ کرت و روایت یک تراژدی امکان پذیر است و می توان داستان را به همان چیزی که ما فکر می کنیم بازگو کرد.

پایان God of War Raganrok

اساطیر اسکاندیناوی در خدای جنگ راگناروک

استودیو سانتا مونیکا همیشه از اسطوره ها به طور شخصی استفاده کرده و آنها را مطابق میل خود تغییر داده است. اگر به دنیای اساطیری نروژ نگاه کنیم، خواهیم دید که قهرمانان این جهان به ندرت پایان خوشی داشته اند. مرگ و ویرانی از عناصر اصلی تراژدی اسکاندیناوی است که برای تربیت نسل های جدید مورد استفاده قرار گرفته است. حتی کاراکترهای محبوب هم پایان غم انگیزی دارند.

استفاده از کلمه Ragnarok به معنای پایان جهان و پایان خدایان اسکاندیناوی است و God of War Ragnarok باید برای بیان آخرین روزهای این افسانه به آسگارد سفر کند. در چندین نسخه از رگناروک، لوکی پس از حمله به آسگارد از سوی نگهبان خدایان هیمودال کشته می شود و اگر سانتا مونیکا بخواهد همین داستان را روایت کند، باید به بعد تراژیک این دنیای اسطوره ای توجه کرد. در عین حال، بازی های God of War همیشه از سرنوشت شخصیت ها دوری کرده اند. اما این بار آنچه کرت از آن می ترسد علنی می شود، بنابراین ما معتقدیم پایان این بازی شیرین نخواهد بود و این بازی احتمالا یکی از بهترین تراژدی هایی خواهد بود که دنیای بازی های ویدیویی به خود دیده است.

منبع: GameRant