منو سایت

چرا Diablo 4 کلاس های جدیدی در راه اندازی ندارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چرا Diablo 4 کلاس های جدیدی در راه اندازی ندارد؟

چرا Diablo 4 کلاس های جدیدی در راه اندازی ندارد؟

بلیزارد اخیراً از پنجمین و آخرین عرضه بازی Diablo IV، Necromancer، به عنوان بخشی از Xbox و Bethesda Showcase رونمایی کرد. در حالی که بدون شک Necromancer از زمان حضور در Diablo II، Diablo III و Diablo Immortal که اخیراً منتشر شده، کلاس مورد علاقه طرفداران است، برخی از طرفداران تعجب کرده اند که چرا این بازی شامل کلاس هایی نمی شود که قبلاً در این فرنچایز دیده نشده بودند.

به گفته جو شلی، کارگردان بازی، در مصاحبه اخیر با GameSpot، تصمیم برای عدم گنجاندن کلاس‌های جدید به انتظارات بازیکنان بستگی دارد و اطمینان حاصل می‌کند که جنبه‌هایی که طرفداران از بازی‌های قبلی Diablo به خاطر دارند، در Diablo IV وجود دارد، البته در بازی جدید، مدرن. فرم.

در حال پخش: بازی Diablo 4 Necromancer, PvP, World Boss همراه با تفسیر

شلی گفت: “خب، از بسیاری جهات Diablo IV نامه ای عاشقانه برای طرفداران ما است.” ما واقعاً روی این موضوع یعنی بازگشت به تاریکی تمرکز کردیم. و می دانیم که وقتی Diablo بازی می کنیم، طرفداران انتظارات زیادی از DII دارند: R، Diablo III و تجربیات قبلی Diablo که از آن لذت برده اند. بنابراین می دانیم که چیزهای زیادی داریم که واقعاً باید وجود داشته باشند. و وقتی به خود کلاس‌ها نگاه می‌کنیم، می‌خواستیم مطمئن شویم که تجربه‌هایی که بازیکنان از بازی‌های قبلی دیابلو به خاطر می‌آورند در دسترس هستند، اما آن‌ها آن‌ها را به مدرن‌ترین نسخه‌های خودشان نیز وارد می‌کنند.”

برخی از کلاس های Diablo IV، اگرچه از نظر فنی جدید نیستند، اما مدت زیادی است که دیده نشده اند. Rogue از Diablo اصلی بازگشته است و ترکیبی از کلاس های Amazon و Assassin Diablo II است. Diablo II Druid نیز بازگشته است. هر یک از کلاس های دیگر در بازی – بربر، جادوگر و نکرومانسر – در Diablo II، III و Diablo Immortal بودند.

آدام فلچر، رهبر جامعه Diablo اخیراً تأیید کرده است که برنامه احتمالاً فروش افزونه‌های پولی برای Diablo IV (علاوه بر لوازم آرایشی اختیاری درون بازی) است، به این معنی که مطمئناً ممکن است کلاس‌های جدیدی پس از راه‌اندازی به بازی اضافه شود. انتظار می‌رود که Diablo Immortal به مرور زمان کلاس‌های جدیدی را به‌عنوان به‌روزرسانی‌های رایگان دریافت کند، و ظاهراً طرفداران یک کلاس اول بالقوه برای این فرنچایز، Blood Knight را کشف کرده‌اند.

انتظار می‌رود که Diablo IV در سال 2023 و پس از جدایی کارگردان قبلی بازی در سال 2021، پس از پرونده‌های قضایی و تحقیقات مختلف پیرامون فرهنگ ادعایی آزار و اذیت جنسی و تبعیض در اکتیویژن بلیزارد عرضه شود. هنگامی که Diablo IV منتشر شود، از بازی های متقابل و پیشرفت متقابل بین کنسول ها و رایانه شخصی پشتیبانی می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.