منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چالش های هفته 7 فورتنایت (فصل 3، فصل 2): موتورهای تانک، هفت منبع و موارد دیگر

چالش های هفته 7 فورتنایت (فصل 3، فصل 2): موتورهای تانک، هفت منبع و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش های هفته 7 فورتنایت (فصل 3، فصل 2): موتورهای تانک، هفت منبع و موارد دیگر

امروز پنجشنبه است، Loopers، و می‌دانید این به چه معناست: چالش‌های هفتگی بیشتر Fortnite برای نزدیک‌تر شدن به پر کردن این شکاف نبرد. این هفته ما هفت چالش دیگر داریم که هر کدام با پرداخت 20000 XP در مجموع 140000 XP در دسترس همه هستند. برخی از آن ها ساده تر از بقیه هستند (مسافرت، هر کسی؟)، در حالی که اگر می خواهید هر بیت XP را از هفته 7 دریافت کنید، برخی به کمی ظرافت بیشتری نیاز دارند.

چالش های فصل 3 فصل 2 هفته 7 فورتنایت

  • با Repair Burner (5) به حریف آسیب وارد کنید – 20000 XP
  • با تفنگ Striker Burst Rifle (200) به سر آسیب وارد کنید – 20000 XP
  • نابود کردن یک برج با کمک مواد منفجره از راه دور (1) – 20000 XP
  • تخریب سازه ها با Cow Catcher (200) – 20000 XP
  • با آسیب رساندن به موتور مخزن را غیرفعال کنید (1) – 20000 XP
  • بازیابی هفت منبع دزدیده شده در مکان های IO (3) – 20000 XP
  • بازدید از مکان های نامگذاری شده مختلف در یک مسابقه (5) – 20000 XP

تعمیر مشعل می توان آن را در هر نقطه از نقشه یافت، اما یک مکان عالی برای کاوش نزدیک پمپ بنزین یا مسیر Chonker در جعبه ابزار قرمز است. تنها کاری که برای صدمه زدن به کسی با مشعل باید انجام دهید این است که به او نزدیک شوید و با همان دکمه ای که برای شلیک استفاده می کنید شروع به سوزاندن مشعل کنید و از این طریق پنج تیک بزنید. اگر از بین بروند، همچنان اعتبار دریافت خواهید کرد، بنابراین با یک دوست دور هم جمع شوید و از آن برای افرادی که سرنگون کرده اید برای زمان راحت تری استفاده کنید.

شما می توانید مراقبت کنید بازدید از پنج مکان تعیین شدهبازیابی از دزدیده شده هفت لوازمو به طور بالقوه حتی با گاو گیر 200 سازه را نابود کنید یکباره، اگر خوش شانس باشید؛ ما موفق شدیم کاو کاچر را به Speedway Chonker ببریم، او را به یکی از Whiplashهای آفرود در مسیر مسابقه متصل کنیم و سپس اساساً همه چیز را در مسیر رسیدن به اهداف دیگر زیر پا بگذاریم. سهام دزدیده شده از Seven را می توان در چندین نقطه از نقشه پیدا کرد، همه نسبتاً نزدیک به مکان های ذکر شده، بنابراین به راحتی می توان این دو هدف را در یک زمان دریافت کرد.

در هر یک از این مکان ها از Seven لوازم سرقتی دریافت کنید.
در هر یک از این مکان ها از Seven لوازم سرقتی دریافت کنید.

به آسیب به موتور مخزن، با میله های نارنجی بزرگ در پشت تانک شلیک کنید. تانک ها همچنین نیازی به اشغال ندارند، بنابراین آنها را در جایی که تانک وجود دارد، مانند Command Cavern یا Rocky Reels رها کنید، پشت یک تانک خم شوید و موتور را روشن کنید.

این کار نباید زیاد طول بکشد، زیرا موتور بسیار ضعیف تر از بقیه مخزن است. هنگامی که موتور روشن می شود و توپ تانک آویزان می شود، باید اعلان انجام ماموریت را مشاهده کنید. وقتی ماموریت های هفتگی را تمام کردید، مطمئن شوید که از ماموریت های Resistance و Star Wars مراقبت می کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.