منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • چالش های هفته اول فصل دوم فورتنایت: کشتی های هوایی IO، اسلحه های محاصره و موارد دیگر

چالش های هفته اول فصل دوم فورتنایت: کشتی های هوایی IO، اسلحه های محاصره و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش های هفته اول فصل دوم فورتنایت: کشتی های هوایی IO، اسلحه های محاصره و موارد دیگر

فصل دوم بازی Fortnite رسید. و در حالی که این بدان معناست که چیزهای جدید زیادی در بازی وجود دارد، به این معنی است که چالش های هفتگی قابل اعتماد اینجا هستند تا به سرعت یک بسته XP را در اختیار شما قرار دهند. اولین ماموریت‌های فصلی شامل استفاده از ویژگی‌های جدید مانند دوی سرعت تاکتیکی، خرج کردن شمش‌های طلای قدیمی و باز کردن صندوقچه‌ها در کشتی‌های هوایی IO است. در اینجا نحوه تکمیل تمام چالش های هفته اول Fortnite آورده شده است.

چالش های Fortnite فصل 2 هفته 1

هفت ماموریت هفتگی (فصلی) در هفته 1 وجود دارد. هر کدام 20,000 XP برای مجموع 140,000 XP هزینه دارد که کاهش جزئی نسبت به بردهای هفتگی هفته گذشته دارد. با این حال، ماموریت های روزانه کمی بیشتر از قبل می دهد. از 9 چالش ذکر شده در زیر، دو چالش آخر در طول بازی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت، مگر اینکه دیگران ثابت کنند که مشکل دارند. Epic از آنها به عنوان شیفت های داغ برای ماموریت های شکسته استفاده می کند.

 • خرج کردن شمش طلا (500) – 20000 XP
 • یک تفنگ درام جمع کنید و با SMG مبارزه کنید در یک مسابقه (2) – 20000 XP
 • مانتو روی طاقچه در عرض سه ثانیه پس از سرعت (3) – 20000 XP
 • از فانوس تعمیر برای تعمیر خودرو استفاده کنید (200) – 20000 XP
 • جستجو برای جعبه های کشتی هوایی IO (3) – 20 000 XP
 • وارد کردن آسیب به نیروهای IO (500) – 20000 XP
 • شروع از 150 متر از تفنگ محاصره (150) – 20000 XP
 • به دنبال جعبه یا جعبه مهمات در مکان های مشخص شده باشید (10) – 20000 XP
 • با تفنگ یا SMG (1000) به حریفان آسیب بزنید
کشتی های هوایی IO بر روی تمام مناطق تحت کنترل IO شناور می شوند.
کشتی های هوایی IO بر روی تمام مناطق تحت کنترل IO شناور می شوند.

به محض ورود، به دنبال مکانی باشید دوی سرعت و مانتو سه بار. محدوده شما کاملاً ورزشی است و هیچ کمبودی در مکان های مقدماتی وجود ندارد. من این کار را در اطراف جاده سرعتی Chonker’s با پریدن به روی تاقچه های صخره ای به پایان رساندم که ارزشش را دارد.

تو می توانی خرج کردن شمش های طلا به همان روشی که همیشه این کار را انجام می‌دهید: با اجرای جوایز و نگاه کردن به تخت‌خواب‌ها و مبل‌ها، آن‌ها را جمع‌آوری کنید، سپس اقلامی را از ایستگاه‌های ارتقا، NPC یا دستگاه‌های فروش خودکار خریداری کنید. یک تفنگ درام و SMG جمع آوری کنید این فقط شانس کشیدن است، اما می توانید با جستجوی جعبه هایی که معمولاً هر کدام پر از چندین سلاح هستند، روند را تسریع کنید. داخلش درست کن مکان های نامگذاری شده و شما همچنین روی این چالش مرتبط کار خواهید کرد. صدمه بزن با هر کسی که روی آخرین چالش در لیست نشان داده شده در بالا کار کند.

جستجو برای جعبه ها نیز باید به شما کمک کند تعمیر مشعل بالاخره، و علی‌رغم آنچه چالش می‌گوید، می‌توانید از آن در اتومبیل‌هایی استفاده کنید که آسیب ندیده‌اند، بنابراین یک ماشین یا کامیون نزدیک پیدا کنید و آن را به همان روشی که آن را با گاز پر می‌کنید، «تعمیر» کنید. نیروهای IO در سراسر جزیره واقع شده اند، از جمله دکتر اسلون و برخی نزدیک به جنوب Logjam Lumberyard، اما اگر در یکی از موارد بد قرار بگیرید کشتی های هوایی، می توانید در حین باز کردن سینه ها برای دو چالش جداگانه، 500 آسیب به حامیان وارد کنید. این کشتی های هوایی نیز حاوی توپ های محاصرهکه چالش راه اندازی مرتبط را بسیار ساده می کند.

به طور کلی، چالش‌های این هفته به محض اینکه بفهمید همه اسباب‌بازی‌های جدید کجا هستند، کاملاً مشخص می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 فورتنایت، به راهنمای اسلحه، نمای کلی پاس رزمی و تفکیک تغییرات نقشه ما مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.