منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چالش های فصل 2 فورتنایت فصل 3 هفته پنجم: تک تیراندازها در حال شفا دادن NPC ها و موارد دیگر

چالش های فصل 2 فورتنایت فصل 3 هفته پنجم: تک تیراندازها در حال شفا دادن NPC ها و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش های فصل 2 فورتنایت فصل 3 هفته پنجم: تک تیراندازها در حال شفا دادن NPC ها و موارد دیگر

ما اکنون در پنجمین هفته از فصل 3 Fortnite، فصل 2 هستیم و با هفته جدید چالش های هفتگی جدیدی نیز در راه است. هفته 5 چالش های بسیار آسانی را برای برخی از XP های سریع به ارمغان می آورد، به این معنی که Battle Star های بیشتری برای پاس نبرد شما برای باز کردن کمی آرایش بیشتر یا حتی V-Bucks بیشتر است.

به Coney Crossroads بروید و همزمان با چندین چالش مقابله کنید.
به Coney Crossroads بروید و همزمان با چندین چالش مقابله کنید.

چالش های فورتنایت، فصل 3، فصل 2، هفته 5

ماموریت‌های (فصلی) این هفته فرصت‌هایی را برای هر کدام 20000 XP به ارمغان می‌آورد، و با هفت چالش، به این معنی است که تکمیل هر چالش در هفته، 140،000 XP را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

  • وارد کردن آسیب به حریف در عرض 10 ثانیه پس از وارد کردن (0/1)
  • آسیب رساندن به وسایل نقلیه دشمن با تک تیرانداز سنگین (0/600)
  • سقوط 10 طبقه یا بیشتر بدون ایجاد آسیب (0/1)
  • نیروهای IO با یک تک تیرانداز در غار فرماندهی یا در نبرد (0/3)
  • برنده شدن سپر از معجون های سپر کوچک در یک مسابقه (0/75)
  • Heal the Seven Forces with Med Mist in Battlefield (0/1)
  • دوبار با تفنگ تکاور بدون آسیب به دشمن ضربه بزنید (0/1)

نبرد این هفته در Coney Crossroads به پایان رسیده است، بنابراین یک تفنگ تک تیرانداز (یک تفنگ تک تیرانداز واقعی، نه یک تفنگ Striker Burst) پیدا کنید و به وسط نقشه یا Command Cavern بروید و شروع به جستجوی نیروهای IO برای مبارزه با هر تفنگ تک تیرانداز کنید. برای مراقبت از یک ماموریت دیگر، سعی کنید یک تک تیرانداز سنگین بیاورید و در حالی که در آن هستید مراقب وسایل نقلیه دشمن باشید. اگر واقعاً می‌خواهید برای سه نفر به یکباره بروید، Med Mist را پیدا کنید و شروع به اسپری کردن نیروهای هفت کنید. سقوط از 10 طبقه یا بالاتر باید با Jetpack نسبتاً آسان باشد (در هر یک از چندین کشتی هوایی IO موجود است). از جایی بلند بپرید، مانند کشتی هوایی که یک جت پک در دست دارید. فقط مطمئن شوید که قبل از برخورد با زمین از آن استفاده می کنید.

برای از بین بردن چالش های دیگر، مطمئن شوید که همیشه وقتی زیر 50 سال دارید سپرهای خود را با معجون های کوچک سپر تکمیل کنید تا این چالش سپر را کامل کنید. استفاده از هر تفنگی (مانند تفنگ تکاور) باید لباس پوشیدن با بازیکن دیگر را نسبتاً آسان کند و از اسپرد برای وارد کردن حداقل آسیب به آنها استفاده کند.

چالش‌های این هفته شامل کمی شانس برای تکمیل، و همچنین تمام چالش‌های ناشی از ماهیت تصادفی طعمه شدن در Fortnite است. با این حال، مراقبت از آنها بسیار آسان است، به خصوص اگر به سرعت طعمه مناسب را پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 فورتنایت، لیست مکان های ماهیگیری یا برخی اخبار در مورد همکاری های آتی مارول کامیکس را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.