منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • چالش‌های Fortnite Week 9: کشتی‌های هوایی شکسته IO، صعود و موارد دیگر

چالش‌های Fortnite Week 9: کشتی‌های هوایی شکسته IO، صعود و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
چالش‌های Fortnite Week 9: کشتی‌های هوایی شکسته IO، صعود و موارد دیگر

چالش‌های Fortnite Week 9: کشتی‌های هوایی شکسته IO، صعود و موارد دیگر

تقریباً مثل این است که ما تنها هستیم، پنجشنبه دوباره با چالش های هفتگی بیشتر برای بازیکنان Fortnite در حال چرخش است. هفت چالش دیگر، که هر کدام 20000 XP را تکمیل می‌کنند و در مجموع 140000 XP را به چالش‌های آشنا اضافه می‌کنند – راهی آسان برای پر کردن آن پاس نبرد (یا دریافت سطوح پاداش). خوشبختانه، این هفته برای Loopers چندان سخت نیست، بنابراین به این ردیاب کوئست نگاهی بیندازید و دست به کار شوید.

چالش های فصل 2 فصل 2 فورتنایت در هفته نهم

  • احضار یک حمله هوایی در Collider یا The Fortress (0/1) – 20,000 XP
  • یک اتوبوس جنگی برانید یا با Choppa به سمت Command Cavern پرواز کنید (0/1) – 20,000 XP
  • احساسات در محل های مختلف سقوط کشتی هوایی IO (0/2) – 20000 XP
  • با تفنگ رنجر از ارتفاع بیش از 50 متر (0/1) به بازیکن دشمن ضربه بزنید – 20000 XP
  • تعمیر خودرو در Synapse یا Chonker’s Speedway (0/200) – 20,000 XP
  • تایرها را روی وسایل نقلیه IO شلیک کنید (0/2) – 20000 XP
  • از Ascender استفاده کنید و در عرض 30 ثانیه به حریف آسیب وارد کنید (0/100) – 20000 XP

آلبوم عکس

حملات هوایی را می توان به عنوان طعمه زمین یا در جعبه های روی نقشه یافت. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یکی را پیدا کنید، به Collider یا The Fortress بروید، این پسر بد را پایین بیاندازید و پرواز موشک ها را تماشا کنید.

اگر برای یافتن Choppa به کمک نیاز دارید، راهنمای ما را در اینجا دنبال کنید یا اگر بدشانس هستید، فقط بروید اتوبوس رزمی از Synapse، Sanctuary یا Daily Bugle Station و مسیر پر گرد و غبار را دنبال کنید تا قبل از اینکه طوفان آن را در بر بگیرد، به Command Cavern برسید – مگر اینکه خوش شانس باشید و هنوز تا انتها در دایره باشید.

اگر به ایستگاه سیناپس می روید، حتماً یک مورد را پیدا کنید تعمیر مشعل و تمام آسیب های وارد شده به تمام وسایل نقلیه ای که رانندگی می کنید را تعمیر کنید. همچنین ممکن است در Speedway Chonker، با گاراژها و وسایل نقلیه فراوان، خوش شانس تر باشید. صعودی آنها را می توان در همه جای نقشه پیدا کرد، اما بسیاری از آنها در اطراف مناطق جنوب غربی، و همچنین آنهایی که به انواع کشتی های هوایی IO متصل هستند که هنوز در اطراف پرواز می کنند وجود دارد – مانند آنچه در Command Cavern وجود دارد. پیدا خواهید کرد وسایل نقلیه IO در آنجا نیز، بنابراین تایرهای آنها را شلیک کنید. اگر به دشمن نزدیک هستید یا شخصی را در انتهای آن می بینید از Ascender استفاده کنید و سعی کنید از SMG یا تفنگ استفاده کنید – شاید تفنگ رنجر از 50 متریبرای موثرترین راه برای تکمیل این ماموریت.

از نقشه ما در بالا برای پیدا کردن استفاده کنید سایت های سقوط کشتی هوایی IO و برای 20000 XP دیگر روی هر جفت کمی برقصید.

آفرین، لوپر! از تمام ستاره های نبرد خود لذت ببرید و از صفحه Battle Pass چیزی خوب بخرید. شما سزاوار آن هستید اگر به XP بیشتری نیاز دارید، مطمئن شوید که کوئست های Resistance را در این هفته تکمیل کرده اید یا از باقی مانده های هفته گذشته مراقبت کنید.