پیش خرید بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 در آمازون در دسترس است

پیش خرید بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 در آمازون در دسترس است

این رسمی است – Call of Duty: Modern Warfare 2 در 28 اکتبر عرضه می شود. بازی مورد انتظار برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X و PC عرضه خواهد شد و پلتفرم های نسل جدید از گرافیک و صدا بهبود یافته بهره خواهند برد. از آنجایی که Modern Warfare 2 به تازگی معرفی شده است، انتظار می رود در هفته های آینده اطلاعات بیشتری کسب کنید. با این حال، ما در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد قیمت و معاملات پیش‌سفارش می‌دانیم. نسخه های فیزیکی اکنون برای پیش خرید در دسترس هستند آمازون و هدف می توانید پیش خرید دیجیتالی را در فروشگاه پلی استیشن، ایکس باکس استور و استیم انجام دهید.

پیش‌سفارش پاداش برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

مهم نیست که کدام نسخه را هدف دارید، همه پیش‌سفارش‌های Modern Warfare 2 با دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز ارائه می‌شوند. ما هنوز تاریخ های نسخه بتای باز را نمی دانیم، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. وبلاگ اعلامیه اشاره می‌کند که پیش‌سفارش‌های دیجیتالی پاداش‌های انحصاری دیگری دریافت خواهند کرد، اگرچه تیم آماده ارائه جزئیات نیست. به احتمال زیاد، پیش‌سفارش نسخه فیزیکی، پاداش‌های اضافی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

ما همچنین در مورد پیش‌سفارش‌های اضافی مخصوص خرده‌فروشان نشنیده‌ایم، اگرچه ممکن است قبل از عرضه بازی در اکتبر تغییر کند.

هنوز چیزهای زیادی در مورد Modern Warfare 2 نمی دانیم، اما تریلر افشاگری تقریباً دو دقیقه ای و پست وبلاگ مربوطه بیش از چند دلیل برای هیجان زده شدن طرفداران ایجاد کرد. بازیکنان می‌توانند یک کمپین تک‌نفره جدید، چندنفره آنلاین و یک تجربه عملیات ویژه بازسازی‌شده را کاوش کنند. حتی یک سیستم هوش مصنوعی جدید وجود دارد که باید باعث شود دشمنان بسته به موقعیت خود در طول نبرد واکنش مناسب تری نشان دهند.

اول از همه، اکتیویژن می‌خواست طرفداران بدانند که جزئیات بیشتری هنوز در راه است. انتظار می‌رود که در هفته‌ها و ماه‌های قبل از انتشار در ۲۸ اکتبر، درباره Modern Warfare 2 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.